Arena Laser Games

Na czym polega zabawa?

Każdy z graczy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w sensory, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek i pułapek, gracz, wyposażony w niezbędny sprzęt, może operować sam lub w zespole. Celem jego misji jest zdobycie maksymalnej ilości punktów.
Grać można zarówno w wariancie 1 na 1 (duel), z kilkoma graczami, gdzie każdy jest przeciwko każdemu (free for All) jak i drużynowo (team deathmatch).
Miejscem pojedynków jest Arena - plac w formie labiryntu przesiąknięty gęstą mgłą. Atmosferę niesamowitości wzmagają dodatkowe efekty specjalne, świetlne oraz ostra muzyka.
Indywidualni zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienie w przeciwników. Ilość zdobytych punktów decyduje o wygranej (gracza bądź drużyny).
W przypadku gry zespołowej, każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy dzięki odmiennym kolorom kamizelkach i karabinach.
Komputer zlicza wszystkie oddane strzały, a ostateczny wynik każdy zawodnik otrzymuje na wydruku indywidualnej karty rozgrywki, na której znajduje się szczegółowa informacja o przebiegu jego walki, punktacji, ilości trafień przez innego gracza, bonusach itp.

 

Dla kogo jest Arena Laser Games ?

Laser Games jest pasjonującą grą dla każdej grupy wiekowej. Wystarczy chęć sprawdzenia własnych możliwości, nie jest tu wymagana wysoka sprawność fizyczna. Decyduje tu głównie inteligencja, spryt, refleks i umiejętność analizy ciągle zmieniającej się sytuacji. Niektórzy wybiorą bardziej statyczny styl gry, nastawiając się na bardziej celność niczym snajper, inni mogą odnaleźć się jako wojownik kochający dynamikę i ciągle przebywanie w ogniu walki.

 

Dla klientów indywidualnych, rodzin, grup znajomych
z nami można pozbyć się złej energii, zabić nudę i pokonać stres, przeżyć ekstremalną przygodę, odkryć nową pasję !
Wystarczy pozwolić ponieść się własnej wyobraźni i zakosztować przyjemności gry laserowej !

 

Dla firm - motywuj swoich pracowników i dynamizuj zespół w szczególnych dla niego momentach! Szansa na wzmocnienie siły przebicia przedsiębiorstwa przez zacieśnienia współpracy i jedności zespołu ! Zobacz naszą ofertę dla firm w IMPREZACH.

 

Dla szkół – wyjątkowa lekcja W-F, rozwijanie sprawności fizycznej i koordynacji! Wspaniała okazja do integracji klasy podczas niekonwencjonalnej godziny wychowawczej !

 

Dlaczego warto spróbować?
To okazja poznania swoich słabych i silnych cech charakteru. To także możliwość lepszego poznania swoich kolegów czy współpracowników.Ta gra jednoczy grupę, dzięki niej ujawniają się liderzy.
Arena pozwoli oderwać się od codziennych problemów, odnaleźć relaks i odprężenie. Idealna zabawa na każdą okazję. Urodziny, imieniny, samemu i w grupie – u nas przeżyjesz unikalną przygodę ! Sprawdź, jakie IMPREZY można u nas zorganizować !
 
Emocje gwarantowane !

Arena Laser Games
Manufaktura, Rynek, I piętro
Tel. 42 633 52 62

www.arena-lasery.pl


Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia : 10.00 – 22.00

Zobacz na mapie