Arena Laser Games

Na czym polega zabawa?

Każdy z graczy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w sensory, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek i pułapek, gracz, wyposażony w niezbędny sprzęt, może operować sam lub w zespole. Celem jego misji jest zdobycie maksymalnej ilości punktów.
Grać można zarówno w wariancie 1 na 1 (duel), z kilkoma graczami, gdzie każdy jest przeciwko każdemu (free for All) jak i drużynowo (team deathmatch).
Miejscem pojedynków jest Arena - plac w formie labiryntu przesiąknięty gęstą mgłą. Atmosferę niesamowitości wzmagają dodatkowe efekty specjalne, świetlne oraz ostra muzyka.
Indywidualni zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienie w przeciwników. Ilość zdobytych punktów decyduje o wygranej (gracza bądź drużyny).
W przypadku gry zespołowej, każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy dzięki odmiennym kolorom kamizelkach i karabinach.
Komputer zlicza wszystkie oddane strzały, a ostateczny wynik każdy zawodnik otrzymuje na wydruku indywidualnej karty rozgrywki, na której znajduje się szczegółowa informacja o przebiegu jego walki, punktacji, ilości trafień przez innego gracza, bonusach itp.

 

Dla kogo jest Arena Laser Games?

Laser Games jest pasjonującą grą dla każdej grupy wiekowej. Wystarczy chęć sprawdzenia własnych możliwości, nie jest tu wymagana wysoka sprawność fizyczna. Decyduje tu głównie inteligencja, spryt, refleks i umiejętność analizy ciągle zmieniającej się sytuacji. Niektórzy wybiorą bardziej statyczny styl gry, nastawiając się na bardziej celność niczym snajper, inni mogą odnaleźć się jako wojownik kochający dynamikę i ciągle przebywanie w ogniu walki.

Minimalny wzrost uczestnika to 120 cm

 

Dla klientów indywidualnych, rodzin, grup znajomych – z nami można pozbyć się złej energii, zabić nudę i pokonać stres, przeżyć ekstremalną przygodę, odkryć nową pasję!
Wystarczy pozwolić ponieść się własnej wyobraźni i zakosztować przyjemności gry laserowej!

 

Dla firm - motywuj swoich pracowników i dynamizuj zespół w szczególnych dla niego momentach! Szansa na wzmocnienie siły przebicia przedsiębiorstwa przez zacieśnienia współpracy i jedności zespołu! Zobacz naszą ofertę dla firm w IMPREZACH.

 

Dla szkół – wyjątkowa lekcja W-F, rozwijanie sprawności fizycznej i koordynacji! Wspaniała okazja do integracji klasy podczas niekonwencjonalnej godziny wychowawczej!

 

Dlaczego warto spróbować?
To okazja poznania swoich słabych i silnych cech charakteru. To także możliwość lepszego poznania swoich kolegów czy współpracowników.Ta gra jednoczy grupę, dzięki niej ujawniają się liderzy.
Arena pozwoli oderwać się od codziennych problemów, odnaleźć relaks i odprężenie. Idealna zabawa na każdą okazję. Urodziny, imieniny, samemu i w grupie – u nas przeżyjesz unikalną przygodę ! Sprawdź, jakie IMPREZY można u nas zorganizować!
 
Emocje gwarantowane!

Arena Laser Games
Manufaktura, Rynek, I piętro
Tel. 42 633 52 62

www.arena-lasery.pl


Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 10.00 – 22.00
niedziela: 10.00 - 21.00

Zobacz na mapie