Zakupy ze stylistą

Manufaktura stale poszerza i umacnia swoje powiązania z modą i światowymi trendami.
Ambasadorką Stylu Manufaktury została projektantka mody Agata Wojtkiewicz.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia, pozyskanego w trakcie tworzenia własnych kolekcji odzieży, będzie podpowiadać klientom Manufaktury jakie są bieżące tendencje w światowej modzie, jak dobierać strój do charakteru uroczystości, sylwetki, a także osobowości. Będzie też koordynować pracę stylistek, które towarzyszyć będą klientom w codziennych zakupach w Manufakturze.

W ramach oferty „Zakupy ze stylistą” klienci Manufaktury mogą wybierać spośród dwóch wyjątkowych pakietów.

www.agatawojtkiewicz.pl

Agata Wojtkiewicz - polska projektantka mody, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Projektantka co roku prezentującą swoje kolekcje w Alei Projektantów w ramach Fashion Week Poland. Posiada duże doświadczenie w stylizacji oraz prowadzeniu szkoleń z wizerunku. Jest autorką pokazów podczas europejskich targów odzieżowych CPD Dusseldorf i w zabytkowej bibliotece Solvay w Brukseli. Według publikacji „Modą Zaklęci – antologia polskich projektantów” należy do najlepszych współczesnych projektantek mody. Stroje projektantki zostały zaprezentowane w finale polskiej edycji „Top Model”, a jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011.

Stylistki


Katarzyna Lipińska


Stylistka, kostiumolog, charakteryzatorka, wizażystka. Pracuje przy pokazach mody, videoklipach (Demono, Doda, Varius Manx, Łzy) charakteryzacji (serial „Magda M.”, "Out of reach", Contact high", „Apetyt na miłość”). Zajmuje się budowaniem wizerunku osób publicznych. Do tej pory miął przyjemność współpracować min. z Joanną Brodzik, Pawłem Małaszyńskim, Małgorzatą Foremniak, Aleksandrą Kwaśniewską, Justyną Steczkowską, Katarzyną Figurą , Moniką Kuszyńską, Katarzyną Herman, Darią Widawską. Jej pasją jest wydobywanie z ludzi, miejsc i przedmiotów tego, co najpiękniejsze.


Karolina Turska


Stylistka związana ze studiem kreowania wizerunku Style & You, mająca doświadczenie we współpracy z klientami indywidualnymi. Swoje modowe pasje rozwijała w USA, gdzie była odpowiedzialna za Visual Merchandising oraz stylizacje modelek do sesji zdjęciowych. Z racji studiów na wydziale ekonomiczno-socjologicznym świetnie zna się na zasadach wizerunku biznesowego, choć prywatnie preferuje styl bardziej casualowy. W wolnych chwilach przerabia ubrania, projektuje biżuterię oraz kibicuje w wyścigach crossridingu.

Oferta

W ramach oferty „Zakupy ze stylistą” klienci Manufaktury mogą wybierać spośród dwóch wyjątkowych pakietów:

Pakiet SILVER

Wspólne zakupy ze stylistką rekomendowaną przez Agatę Wojtkiewicz:

1. kontakt mailowy w celu określenia potrzeb, poznania typu urody i sylwetki klientki
2. zakupy w wybranych sklepach Manufaktury do 3h

Cena 350 zł

Każda dodatkowa godzina 100 zł

 

Pakiet GOLD

Spotkanie z projektantką mody Agatą Wojtkiewicz

1. kontakt mailowy w celu poznania typu urody i sylwetki klientki
2. spotkanie z Agatą Wojtkiewicz, w celu określenia potrzeb
3. zakupy w wybranych sklepach Manufaktury do 3h
4. podstawowe szkolenie z wizerunku

Cena 900 zł

Każda dodatkowa godzina 150 zł