Usługi

Manufaktura stara się, by jej oferta była pełna i by odwiedzającym gościom niczego w niej nie zabrakło. Cały czas wprowadzany nowe usługi, które ułatwiają wizyty w Manufakturze i sprawiają, że są one bezpieczne i komfortowe.

 

Wózki dla dzieci
Dla wygody rodziców i dzieci Manufaktura oferuje nieodpłatne wypożyczenie wózków dla najmłodszych. Rodzice nie muszą zabierać ze sobą wózka, wystarczy zgłosić się do Punktu Informacji przy wejściu głównym do galerii handlowej i wypożyczyć „pojazd” dla swojej pociechy.

Wózek inwalidzki
Dbamy również o osoby niepełnosprawne i ułatwiamy im zwiedzanie Manufaktury. Każdy, kto ma problemy z poruszaniem się, może wypożyczyć wózek inwalidzki. Chęć skorzystania z wózka należy zgłosić obsłudze pod numerem telefonu 42 664 92 89, która podstawi wózek na parking.

Plac Zabaw
Manufaktura przygotowała wiele atrakcji dla swoich najmłodszych gości. Podczas zakupów świetnym urozmaiceniem dla pociech są barwne, pełne niespodzianek place zabaw.
W galerii handlowej Manufaktury znajduje się bezpłatny plac zabaw zlokalizowany przy McCafe (mała rotunda).
Płatnym placem zabaw jest Jupi Park (przy strefie Food Court). Manufaktura posiada także bezpłatny, zewnętrzny plac zabaw, który znajduje się przy Leroy Merlin. 

WiFi
Na terenie rynku oraz galerii handlowej Manufaktury dostępny jest darmowy Internet bezprzewodowy.

Wypożyczalnia samochodów
Express Rent a Car - wypożyczalnia samochodów, oferującą usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Rezerwacje online www.express.pl, Infolinia Handlowa tel. 12 3000 300.

Parkingi Samochodowe
Wszystkie parkingi samochodowe w Manufakturze są bezpłatne.
Dla gości, którzy chcieliby zaparkować na strzeżonym parkingu wydzielono dwie strefy (od strony ul. Drewnowskiej i od ul. Ogrodowej – parking na dachu).

Stojaki rowerowe
W kilkunastu miejscach na rynku Manufaktury dostępne są bezpłatne stojaki rowerowe.

Sprężarka powietrza
Przed wejściem głównym do galerii handlowej Manufaktury znajduje się bezpłatna sprężarka powietrza. W każdej chwili rowerzyści mogą uzupełnić powietrze w swoich dwukółkach.

Szewc
Naprawić obuwie można w lokalu Mister Minit (I piętro, naprzeciwko hipermarketu Auchan).

Przeróbki krawieckie
W 5àfil pracownicy wykonają wszelkie przeróbki krawieckie (skracanie i zwężanie ubrań, wszywanie suwaków itp.). Lokal znajduje się na piętrze galerii handlowej, naprzeciwko hipermarketu Auchan.

Pralnia
Pralnia 5àSec zlokalizowana jest na piętrze galerii handlowej (naprzeciwko hipermarketu Auchan).

Dorabianie kluczy
Dorabianie kluczy wszystkich typów możliwe jest w lokalu Mister Minit (piętro, naprzeciwko hipermarketu Auchan).

Fryzjer
Wszyscy goście chcący skorzystać z usług fryzjerskich mogą udać się do salonu Hair Project  lub JEAN LOUIS DAVID.

Optyk
Wszystkie salony optyczne zlokalizowane są na parterze galerii handlowej Manufaktury (Paris Optique, Vision Express, Trendy by Vision Express).

Apteka
Apteka Super-Pharm w Manufakturze znajduje się w galerii handlowej, obok Leroy Merlin.

Myjnia samochodowa
Myjnia samochodowa Hipp Car znajduje się przy strefie parkingów (wjazd od ul. Drewnowskiej).