Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa Manufaktury?

Karta Podarunkowa to przedpłacona elektroniczna karta płatnicza honorowana we wszystkich punktach handlowo-usługowych na terenie Manufaktury, w których można płacić kartą MasterCard (nie dotyczy kas samoobsługowych). Kartę Podarunkową można nabyć w Punkcie Informacji przy wejściu od strony rynku Manufaktury. Karta jest ważna przez 12 miesięcy lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Jest wydawana od ręki.

 

Karta podarunkowa - prezent na każdą okazję

Czy wiesz, o czym marzy Twoja najlepsza przyjaciółka? A szef o wyrafinowanym guście? Lub przyszła żona brata? Podaruj im prezent, który na pewno spełni ich życzenia – Kartę Podarunkową Manufaktury!

Wystarczy, ze określisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a następnie zasilisz nią kartę, by obdarowana osoba mogła samodzielnie dokonać zakupu w dowolnym punkcie na terenie Manufaktury. To proste, wygodne i bezpieczne, a Ty masz pewność, że Twój prezent będzie trafiony!

 

Złota Karta podarunkowa Manufaktury – luksus dla wybranych

Manufaktura prezentuje wyjątkową kartę dla wyjątkowych klientów. Kup ekskluzywną Złotą Kartę Podarunkową Manufaktury i obdaruj nią bliską Ci osobę, która cieszyć się będzie specjalnymi ofertami przeznaczonymi wyłącznie dla posiadaczy tej wyjątkowej Karty.

 

CHANGE LINGERIE                                40% rabatu na wszystko przy zakupach powyżej 350 zł
(oferta nie łączy się z innymi promocjami i ofertami oraz nie dotyczy kolekcji przecenionej)
CONVERSE 15% rabatu na nową kolekcję
HOTEL VIENNA HOUSE ANDEL’S LODZ 15% rabatu na usługi w: SPA, restauracji Delight, Oscar`s Bar, skyFLY Bar.
MOLTON                                         20% rabatu na kolekcję J/Z 2017 na rzeczy nieprzecenione i nie będące w promocji
PIJALNIA CZEKOLADY E.WEDEL 5% rabatu na artykuły sklepowe i barowe 
SWISS                                          10% rabatu (rabaty nie łączą się)
TOP SECRET                                     20 % rabatu na nową kolekcję