Pobierz aplikację Manufaktury!

App Store

Google play


Udostępniamy wam aplikację, dzięki której będziecie zawsze na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami i wydarzeniami w Manufakturze.Aplikacja zapewni wam łatwy dostęp do promocji i ofert specjalnych w sklepach i restauracjach. Ci, którzy odwiedzą Manufakturę osobiście, mogą liczyć na spersonalizowane oferty, które dotrą prosto na wasze telefony z rozmieszczonych w Manufakturze beaconów. Wystarczy włączyć Bluetooth!

Chcecie przypomnieć sobie jak Manufaktura wyglądała przed rewitalizacją? Do czego wykorzystywane były wszystkie budynki w czasach Izraela Poznańskiego? Wystarczy, że zajrzycie do zakładki Historia Fabryki i wyjdziecie na spacer po rynku Manufaktury. Aplikacja wskaże wam najciekawsze miejsca i pokaże jak wyglądały na długo przed powstaniem Manufaktury.

Zakładka Zaparkuj wskaże wam dostępne miejsca parkingowe oraz zapamięta, gdzie zaparkowaliście. Parkowanie w Manufakturze jeszcze nigdy nie było taka proste!

W aplikacji znajdziecie również wygodny plan centrum oraz listę miejsc, dzięki którym bez problemu odszukacie dowolny sklep czy restaurację. Poza tym, szybko sprawdzicie godziny otwarcia Manufaktury oraz listę dostępnych usług.