Manufaktura do usług

Manufaktura stara się, by jej oferta była pełna i by odwiedzającym gościom niczego w niej nie zabrakło. Cały czas wprowadzany nowe usługi, które ułatwiają wizyty w Manufakturze i sprawiają, że są one bezpieczne i komfortowe.

Punkt Concierge

Oprócz usługi Hands Free Shopping, w punkcie można dokonywać rezerwacji. Pracownicy punktu Concierge nie tylko doradzą restaurację na romantyczną kolację we dwoje, ale także od razu zarezerwują tam stolik. Dodatkowo w punkcie Concierge można zarezerwować salę na wybraną imprezę okolicznością m.in. w Jupi Parku, Muzeum Fabryki, Experymentarium, Arenie Laser Games i Egurrola Dance Studio.
Pomoc punktu Concierge w zakresie rezerwacji jest bezpłatna. Punkt zlokalizowany jest w Info, znajdującym się przy wejściu głównym do galerii handlowej Manufaktury.

Kontakt:
concierge@manufaktura.com
tel. (42) 664 92 89

Hands Free Shopping
W największym skrócie? Ty robisz zakupy, my je nosimy! Klient, który zdecyduje się na usługę Hands Free Shopping, może robić zakupy w wybranych sklepach Manufaktury i nie martwić się rosnącą kolekcją pokaźnych i ciężkich toreb w rękach. Aby skorzystać z serwisu należy zgłosić się do punktu Concierge i pobrać paszport usługi. Podczas zakupów w sklepie należy pokazać paszport sprzedawcy, który przekaże po zakończonych zakupach w lokalu nasze zakupy do punktu Concierge. Klient dopiero po skończonej wizycie w Manufakturze, odbiera całość swoich zakupów w punkcie. Hansdfree Shopping jest serwisem płatnym, a jego koszt wynosi 4,99 zł. Opłata obejmuje zebranie 10 toreb z zakupami i przechowywanie ich do momentu odbioru przez klienta.

Pokoje rodzinne
Na terenie Manufaktury na opiekunów z dziećmi czekają 4 pokoje rodzinne, gdzie w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu, można nakarmić niemowlę, skorzystać z podgrzewaczy do butelek oraz kuchenek mikrofalowych, a także wygodnie przewinąć niemowlę. Nie zapomnieliśmy również o krzesełkach do karmienia i dziecięcych toaletach.

Wózki dla dzieci
Dla wygody rodziców i dzieci Manufaktura oferuje nieodpłatne wypożyczenie wózków dla najmłodszych. Rodzice nie muszą zabierać ze sobą wózka, wystarczy zgłosić się do Punktu Informacji przy wejściu głównym do galerii handlowej i wypożyczyć „pojazd” dla swojej pociechy.

Wózek inwalidzki
Dbamy również o osoby niepełnosprawne i ułatwiamy im zwiedzanie Manufaktury. Każdy, kto ma problemy z poruszaniem się, może wypożyczyć wózek inwalidzki. Chęć skorzystania z wózka należy zgłosić obsłudze pod numerem telefonu 42 664 92 89, która podstawi wózek na parking.

Szatnia i przechowalnia bagażu
Manufaktura zaprasza do korzystania z szatni, w której istnieje również możliwość zostawienia bagażu oraz ciężkich, niewygodnych toreb z zakupami.
Szatnia znajduje się na parterze przy sklepie Leroy Merlin.

Tramwaj
Ze względu na ogromną powierzchnię, na której znajduje się Manufaktura, uruchomiony został bezpłatny tramwaj. Tramwaj zabiera gości na wycieczkę od przeszłości do przyszłości, sunąc pomiędzy murami dawnych fabryk i nowoczesnych szklanych konstrukcji.
Nowy, bezpłatny tramwaj można spotkać także na ulicach sąsiadujących z Manufakturą (Drewnowska, Zachodnia, Nowomiejska, Pl. Wolności, Legionów, Gdańska, Ogrodowa, Srebrzyńska, Kasprzaka, Drewnowska).

Plac Zabaw
Manufaktura przygotowała wiele atrakcji dla swoich najmłodszych gości. Podczas zakupów świetnym urozmaiceniem dla pociech są barwne, pełne niespodzianek place zabaw.
W galerii handlowej Manufaktury znajduje się bezpłatny plac zabaw zlokalizowany przy McCafe (mała rotunda).
Płatnym placem zabaw jest Jupi Park (przy strefie Food Court). Manufaktura posiada także bezpłatny, zewnętrzny plac zabaw, który znajduje się przy Leroy Merlin. 

WiFi
Na terenie rynku oraz galerii handlowej Manufaktury dostępny jest darmowy Internet bezprzewodowy.

Wypożyczalnia samochodów
Express Rent a Car - wypożyczalnia samochodów, oferującą usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Rezerwacje online www.express.pl, Infolinia Handlowa tel. 12 3000 300.

Parkingi Samochodowe
Wszystkie parkingi samochodowe w Manufakturze są bezpłatne.
Dla gości, którzy chcieliby zaparkować na strzeżonym parkingu wydzielono dwie strefy (od strony ul. Drewnowskiej i od ul. Ogrodowej – parking na dachu).

Stojaki rowerowe
W kilkunastu miejscach na rynku Manufaktury dostępne są bezpłatne stojaki rowerowe.

Parking strzeżony dla rowerów
Parking mieści 80 rowerów, a czynny jest w godzinach 9:00-23:00 i o godzinę krócej w niedzielę. Bez względu na to czy rower zostawiony zostanie na dwie godziny, czy na cały dzień, koszt parkowania wyniesie tyle samo – zaledwie 1 zł.

Sprężarka powietrza
Przed wejściem głównym do galerii handlowej Manufaktury znajduje się bezpłatna sprężarka powietrza. W każdej chwili rowerzyści mogą uzupełnić powietrze w swoich dwukółkach.

Sklepik z pamiątkami
Można tu zakupić przeróżne gadżety z logo Manufaktury. W sklepiku można także kupić i zrobić koszulki z kolorowymi napisami, sentencjami oraz symbolami nawiązującymi do historii i tradycji naszego miasta. Sklepik znajduje się przy Leroy Merlin (Szatnia).

Szewc
Naprawić obuwie można w lokalu Mister Minit (I piętro, naprzeciwko hipermarketu Auchan).

Przeróbki krawieckie
W 5àfil pracownicy wykonają wszelkie przeróbki krawieckie (skracanie i zwężanie ubrań, wszywanie suwaków itp.). Lokal znajduje się na piętrze galerii handlowej, naprzeciwko hipermarketu Auchan.

Pralnia
Pralnia 5àSec zlokalizowana jest na piętrze galerii handlowej (naprzeciwko hipermarketu Auchan).

Dorabianie kluczy
Dorabianie kluczy wszystkich typów możliwe jest w lokalu Mister Minit (piętro, naprzeciwko hipermarketu Auchan).

Fryzjer
Wszyscy goście chcący skorzystać z usług fryzjerskich mogą udać się do salonu Hair Project Polska lub JEAN LOUIS DAVID.

Optyk
Wszystkie salony optyczne zlokalizowane są na parterze galerii handlowej Manufaktury (Paris Optique, Vision Express, Trendy Opticians, Soczewki24).

Apteka
Apteka Super-Pharm w Manufakturze znajduje się w galerii handlowej, obok Leroy Merlin.

Myjnia samochodowa
Myjnia samochodowa Hipp Car znajduje się przy strefie parkingów (wjazd od ul. Drewnowskiej).