Handsfree Shopping

Wzorem najlepszych i najbardziej prestiżowych obiektów handlowych na świecie, Manufaktura wprowadza serwis Handsfree Shopping, który w największym skrócie można opisać jako: Ty robisz zakupy, my je nosimy! Handsfree Shopping jest rozwiązaniem popularnym m.in. w Wielkiej Brytanii, a Manufaktura jest pierwszym w Polsce miejscem, w którym goście mogą skorzystać z tego serwisu.
Klient, który zdecyduje się na usługę Handsfree Shopping, może robić zakupy w wybranych sklepach Manufaktury i nie martwić się rosnącą kolekcją pokaźnych i ciężkich toreb w rękach. Aby skorzystać z serwisu należy zgłosić się do punktu Concierge i pobrać paszport usługi. Podczas zakupów w sklepie należy pokazać paszport sprzedawcy, który przekaże po zakończonych zakupach w lokalu nasze zakupy do punktu Concierge. Klient dopiero po skończonej wizycie w Manufakturze, odbiera całość swoich zakupów w punkcie. Skąd pomysł na wprowadzenie Handsfree Shopping? - Nieustająco wprowadzamy kolejne udogodnienia dla naszych klientów. Komfort gości i podnoszenie jakości spędzania czasu w Manufakturze jest od początku naszym priorytetem – tłumaczy Monika Długosz-Łempicka, dyrektor marketingu Manufaktury.
Hansdfree Shopping jest serwisem płatnym, a jego koszt wynosi 4,99 zł. Opłata obejmuje zebranie 10 toreb z zakupami i przechowywanie ich do momentu odbioru przez klienta. 

Serwis HANDSFREE SHOPPING dostępny jest w loklach:

 

AB FOTO
CHANGE LINGERIE
CROSS JEANS
ENGLISH HOME
EXCELLENT OFFICE
FOREVER 21
HAPPY MUM
HEBE
HEGO`S MILANO
HEXELINE
INTERSPORT
LEROY
LILOU
MAKALU
MANILA GRACE
ORIGINS
ORSAY
PATRIZIA ARYTON
RECMAN
SIMPLE
STRELLSON
SWATCH
SWISS
THE NORTH FACE
UNISONO
VENEZIA
VILLEROY & BOCH
WOJTEK

Kontakt do punktu CONCIERGE:

concierge@manufaktura.com 

tel. (42) 664 92 89