Lodowisko w Manufakturze

Na wszystkich chętnych do kręcenia piruetów, spiral czy innych skomplikowanych akrobacji czeka 600 m2 lodowej tafli. Łyżwiarstwo to dla wielu nie tylko sport, ale przede wszystkim sposób spędzania czasu w gronie najbliższych. To okazja do oderwania się od codziennych obowiązków, cieszenia się spotkaniami z przyjaciółmi i rodziną oraz przedświąteczną atmosferą… Radości dla młodszych i starszych na pewno nie zabraknie: na tafli lodowiska może jednocześnie przebywać 120 osób. Lodowisko będzie czynne codziennie, w godzinach otwarcia galerii handlowej Manufaktury czyli od godz. 10 do 22, a w niedzielę do 21.

Na miejscu działa wypożyczalnia pozwalająca skorzystać z atrakcji również odwiedzającym, którzy nie mają swoich łyżew. Wypożyczenie łyżew wraz z biletem wstępu będzie kosztować 10 zł. Ci, którzy swoje łyżwy mają, zapłacą 6 zł. Będzie też „pingwinek”, czyli specjalne urządzenie do nauki jazdy. Wypożyczenie go to koszt 10 zł.

Jeśli przed sezonem, sprzęt będzie trzeba przygotować, pomogą pracownicy punktu - koszt ostrzenia płóz to 10 zł. Na wszystkich chętnych, którzy chcieliby po raz pierwszy spróbować swoich sił w łyżwiarstwie czekają instruktorzy. Godzinna lekcja, w czasie której nauczymy się stawiać pierwsze kroki na lodzie kosztuje 40 zł. W grudniu pojawi się również trener, u którego będzie można uczyć się jazdy… figurowej! 

Przerwy techniczne:
- w tygodniu: 16:00-16:30,
- w weekendy: 14:30-15:00, 18:00-18:30