Loteria Black Friday

Jak jesień – to loteria! To już tradycja, że pod koniec roku Manufaktura zaprasza na loterię, w której do wygrania jest samochód. Tym razem – energetyczny, pomarańczowy Renault Captur. Zabawa startuje 3.11, finał – w Black Friday, czyli 24 listopada.

Jak stać się posiadaczem nowego, pięknego Renault Captur? Wystarczy od 3.11 do 24.11 do godz. 19:30 zrobić zakupy w Manufakturze za minimum 100 zł i zachować paragony (można łączyć maksymalnie 3 paragony). Paragony rejestrujemy na stoisku w wejściu głównym do galerii handlowej (po 13.11 – w rotundzie), a wypełnione tam kupony wrzucamy do urny. Każde wydane 100 zł upoważnia do pobrania kuponu loteryjnego!

Już 24 listopada, w dzień wielkich zniżek, czyli Black Friday, o godz. 20:00 ktoś dowie się, że właśnie został posiadaczem nowego, pięknego samochodu! Warunkiem odbioru nagrody jest pojawienie się osobiście na losowaniu!

Przewidziano także nagrody pocieszenia: karty upominkowe na kwoty 500 i 1000 zł.

Dodatkowo, przez cały dzień w Black Friday będzie można wziąć udział w dodatkowym konkursie, w którym do wygrania będą nagrody ufundowane przez najemców Manufaktury. Konkurs tym razem będzie zręcznościowy – na kole fortuny będą ustawione, nawiązujące do nagrody głównej… resoraki! By wygrać, trzeba wskazać tego, który będzie różnił się od pozostałych. Wprawne oko i refleks pomogą zdobyć atrakcyjne nagrody rzeczowe i bony na zakupy!

>>Pobierz regulamin loterii<<

>>Pobierz regulamin konkursu<<

>>Załączniik do regulaminu konkursu<<