Hands Free Shopping po raz pierwszy w Polsce

W najbliższych dniach startują dwie nowe usługi, ułatwiające gościom pobyt w Manufakturze. Po raz pierwszy w Polsce będzie można skorzystać z Hands Free Shopping, czyli możliwości swobodnego robienia zakupów i odbioru toreb dopiero na koniec wizyty. To jedna z ofert nowego punktu Concierge, w którym będzie można zarezerwować np. stolik w restauracji czy bilet do kina w Cinema City.

Wzorem najlepszych i najbardziej prestiżowych obiektów handlowych na świecie, Manufaktura wprowadza program Hands Free Shopping, który w największym skrócie można opisać jako: Ty robisz zakupy, my je nosimy!

Hands Free Shopping jest rozwiązaniem popularnym m.in. w Wielkiej Brytanii, a Manufaktura jest pierwszym w Polsce miejscem, w którym goście mogą skorzystać z tego serwisu.

Klient, który zdecyduje się na usługę Hands Free Shopping, może robić zakupy w wybranych sklepach Manufaktury  i nie martwić się rosnącą kolekcją pokaźnych i ciężkich toreb w rękach. Aby skorzystać z serwisu należy zgłosić się do punktu Concierge i pobrać paszport usługi. Podczas zakupów w sklepie należy pokazać paszport sprzedawcy, który przekaże po zakończonych zakupach w lokalu nasze zakupy do punktu Concierge. Klient dopiero po skończonej wizycie w Manufakturze, odbiera całość swoich zakupów w punkcie.

Punkt Concierge będzie zlokalizowany przy szatni centrum i okolicach marketu Leroy Merlin. Oprócz usługi Hands Free Shopping, w punkcie będzie można dokonywać rezerwacji. Pracownicy punktu Concierge nie tylko doradzą restaurację na romantyczną kolację we dwoje, ale także od razu zarezerwują tam stolik. Przedstawią także aktualną ofertę Teatru Małego i kina Cinema City, a także zarezerwują bilety. Mogą również umówić klienta na mycie samochodu w myjni samochodowej w Manufakturze, a także zamówić taksówkę pod odpowiednie wyjście. Dodatkowo w punkcie Concierge będzie można zarezerwować salę na wybraną imprezę okolicznością m.in. w Jupi Parku, Muzeum Fabryki, Experymentarium, Arenie Laser Games i Egurrola Dance Studio.

Skąd pomysł na wprowadzenie Hands Free Shopping i punktu Concierge? - Nieustająco wprowadzamy kolejne udogodnienia dla naszych klientów. Komfort gości i podnoszenie jakości spędzania czasu w Manufakturze jest od początku naszym priorytetem – tłumaczy Monika Długosz-Łempicka, dyrektor marketingu Manufaktury.

Hansdfree Shopping będzie serwisem płatnym, a jego koszt będzie wynosić 19,90 zł. Opłata obejmuje zebranie 10 toreb z zakupami i przechowywanie ich do momentu odbioru przez klienta. Pomoc punktu Concierge w zakresie rezerwacji jest bezpłatna. Punkt Concierge zacznie działać w piątek 16.10, a usługa Hands Free Shopping będzie dostępna od wtorku 20.10.