Planeta Gigantów na początek wakacji

Jak spektakularnie zacząć wakacje? Na torze wipe out w Manufakturze – znanym już gościom z naszych 10 urodzin! W piątek i sobotę (24 i 25.06) rynek zmieni w Planetę Gigantów – na wielkim dmuchanym torze przeszkód będzie można biegać, przewracać się, turlać… Słowem: świetnie się bawić!

Z okazji końca roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji, Manufaktura zaprasza wszystkich miłośników szalonej zabawy na tor znany z telewizyjnych programów cyklu „Wipe Out – Wymiatacze”. Zadanie wydaje się być proste: jak najszybciej pokonać dmuchane przeszkody. Jednak urządzenia, które staną na rynku Manufaktury w piątek i sobotę, będą sporym wyzwaniem nawet dla tych, którzy z w-fu mieli w tym roku szóstki.

I tak – na Torze Spartaktusa zawodnik będzie musiał wspiąć się na szeroką, siedmiometrową ścianę, zrobić szybki zjazd i pokonać wielki labirynt stojących pionowo dmuchanych sopli. Jeszcze więcej emocji przyniesie Posejdon Arena, czyli tor przeszkód, w którym każdy błąd oznacza… kąpiel w basenie. Na szczęście weekend zapowiada się upalnie, więc taka chwila ochłody będzie samą przyjemnością! Kolejna atrakcja – Arena Gladiatora to aż 28 metrów trasy pełnej adrenaliny! Na starcie zawodnicy wspinają się po pajęczej sieci oddzielnymi torami i przechodzą po związanych linach na drugi brzeg mostu zakończonego stromą zjeżdżalnią. Z kolei Skok z Olimpu gwarantuje emocje z wysokości 7 metrów, bo właśnie tyle ma wieża, z której skaczą uczestnicy tej konkurencji. Lądowanie? Na miękkiej, trójwarstwowej poduszce. Uwaga: ta atrakcja dostępna jest dla dzieci od 10. roku życia. Z pozostałych atrakcji niepełnoletni mogą korzystać za zgodą rodziców.

Planeta Gigantów będzie dostępna całkowicie nieodpłatnie w piątek i sobotę w godzinach 10:00-21:00.