Spotkajmy się w salonie EMPIK

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w najbliższym tygodniu 17.11-23.11 w Empiku Manufakturze będziemy gościć następujących artystów: Nuno Gomes, Pokahontaz, Curly Heads i Magdalenę Kanoniak.

 

NUNO GOMES

19 listopada, godz. 18.00
Film „Wielki błękit” Luca Bessona przedstawił niezwykły świat płetwonurków głębinowych, świat ten istnieje naprawdę, a jego legendarny przedstawiciel odwiedzi w listopadzie Polskę spotykając się z fanami w salonach Empik. Powodem spotkań Nuno Gomesa z fanami będzie wydanie książki zatytułowanej „Autobiografia poza błękitem”, która jest zapisem życia płetwonurka posiadającego wiele rekordów w nurkowaniu głębinowym. W czasie rozmowy zaprezentuje swoje najważniejsze wyczyny, a także opowie co czuje człowiek, gdy kończy się błękit oceanu.

 

POKAHONTAZ

21 listopada, godz. 17.30 
Jedna z najciekawszych formacji hip-hopowych w kraju. Pokahontaz to: Fokus, Rahim (byli członkowie Paktofoniki) oraz DJ Bambus. Grupa podpisywać będzie swój nowy album „Reversal”, wydany przez wytwórnię MaxFloRec.

 

CURLY HEADS

22 listopada 
Po sukcesie solowej płyty Dawida Podsiadło, wraz z przyjaciółmi z zespołu zakończył właśnie prace nad debiutancką płytą: Curly Heads "Ruby Dress Skinny Dog".
Pięciu młodych i zdolnych muzyków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami spotka się w Empiku, w łódzkiej Manufakturze ze swoimi fanami.

 

MAGDALENA KANONIAK

23 listopada, godz. 17.00
Specjalistka od stylu i wizerunku, autorka popularnego vloga modowego Magdalena Kanoniak zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”. Na spotkaniu w łódzkim salonie Empiku autorka opowie jak podkreślić ubiorem swoją urodę, znaleźć atuty sylwetki, zatuszować niedoskonałości i świadomie dobierać ubrania idealne.