Festiwal 3D Image Łódź 2014

 

Magia trzech wymiarów w Manufakturze - Festiwal 3D Image

W ostatni weekend października Łódź stanie się stolicą trójwymiarowego obrazu. Dni od 23 do 25 października to istna gratka dla miłośników X muzy. Jedną z największych atrakcji odbywającego się w Łodzi - festiwalu 3D Image będzie przedpremierowy pokaz filmu „Wyspa Lemurów - Madagaskar”. Na projekcji się jednak nie skończy. Do Manufaktury zza oceanu przylecą i opowiedzą o produkcji jego twórcy: reżyser David Douglas i stereografer Dylan Reade.

Ponadto w ramach Festiwalu liczne atrakcje: spotkania ze światowej sławy ekspertami, pokazy filmowe w Cinema City i prezentacje nowinek technologicznych, specjalistycznego sprzętu stereograficznego, spotkania, panele dyskusyjne oraz konferencje z wybitnymi twórcami stereografii z całego świata.

Festiwal 3D Image jest jedynym festiwalem na świecie dedykowanym twórcom przestrzeni stereoskopowej

 

Szczegóły Festiwalu:

www.3d-image.pl/festival/program/.

www.cinema-city.pl/3D-Image-Festival

 

Wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu odbędą się w Manufakturze: konkurs i główne screeningi będą miały miejsce  się w Cinema City. Wydarzenia towarzyszące Festiwalowi odbędą się na II piętrze, w Sali obok Muzeum Fabryki (winda naprzeciwko wejścia do Cinema City).  a w Muzeum Fabryki odbędzie się konferencja naukowa.

 

Zobacz szczegółowy program Festiwalu

Zobacz listę gości, którzy odwiedzą Festiwal