Wielki finał loterii

Szybkimi krokami zbliża się finał loterii „WYGRANE – ZAPA(R)KOWANE”. Zwycięzcę własnego miejsca parkingowego oraz samochodu poznamy już w sobotę, 29 listopada. Gości Manufaktury przywitają akrobaci, znani między innymi z programu Mam Talent. Finał od godziny 14:00 poprowadzi Piotr Bałtroczyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich konferansjerów.

 

Ostatnia szansa na miejsce parkingowe z samochodem w komplecie

Zaparkowanie samochodu w centrum miasta bywa kłopotliwe. Dlaczego więc nie postarać się o prywatne miejsce postojowe na nowoczesnym i wygodnym parkingu? Właśnie ono jest główną nagrodą w loterii „WYGRANE – ZAPA(R)KOWANE”, w której mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni goście Manufaktury. Oprócz stanowiska na nowo otwartym parkingu, zwycięzca loterii otrzyma także Lancię Ypsilon z limitowanej serii Elefantino, doskonale sprawdzającą się w warunkach miejskich. Poza nagrodą główną, uczestnicy konkursu mają też szansę na zdobycie jednej z 250 kart podarunkowych do zrealizowania na terenie całego kompleksu oraz jednego z tysiąca unikatowych charmsów. Żeby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić w Manufakturze zakupy o wartości minimum 100 zł, wypełnić otrzymany kupon promocyjny i wrzucić go do jednej z dwóch urn, które ustawione są w galerii handlowej Manufaktury. Kupony można składać do soboty, 29 listopada, do godziny 17:30. O godzinie 18:00 odbędzie się losowanie nagrody głównej. Co ważne, aby móc się nią cieszyć, właściciel szczęśliwego kuponu musi osobiście pojawić się na ogłoszeniu wyników loterii.

Artystyczne akrobacje „za kółkiem”

W dniu zakończenia loterii goście Manufaktury będą świadkami występów akrobatycznych w wykonaniu między innymi gwiazd programu Mam Talent. Julian Waglewski w czasie swoich pokazów udowodni, jak doskonale radzi sobie „za kółkiem”. Artysta wykorzystuje tzw. german wheel, czyli ogromne koło, na którym popisuje się swoją sprawnością i umiejętnościami ekwilibrystycznymi. Karolina Banaszek, znana z V edycji Mam Talent, wykona pełen energii i pasji układ taneczny na kole akrobatycznym oraz trapezie zamontowanym kilka metrów nad ziemią. Ponad głowami widzów odbędzie się także występ Justyny Kozulskiej z akrobatycznej grupy Carnival. Jej specjalnością są ewolucje z wykorzystaniem chusty wertykalnej, łączące w sobie taniec, gimnastykę oraz performance. Pierwsze pokazy rozpoczną się o godzinie 14:00. Wydarzenie poprowadzi Piotr Bałtroczyk ze sceny rozstawionej w rotundzie galerii handlowej.