Kibicuj siatkarzom w Manufakturze

Nasi idą jak burza! Do wspólnego kibicowania na rynku zaprasza oficjalna strefa kibica Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Na ekranie transmitowane będą wszystkie spotkania, w których zagrają biało-czerwoni, a konferansjer zagrzeje fanów do wspólnej zabawy.

Mecze II i III fazy rozgrywek oraz finały Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn będzie można oglądać w Manufakturze. Oficjalna strefa kibica Polskiego Związku Piłki Siatkowej powstanie na rynku w środę, 10 września. Jako pierwszy będzie transmitowany mecz rozgrywany w hali przy ul. Bandurskiego 7 w Łodzi. Na fanów będą czekały wygodne miejsca siedzące, z których będzie można obserwować zawody wyświetlane na dużym ekranie. Mecze fazy finałowej odbędą się 20 września, a spotkanie, które wyłoni zwycięską drużynę dzień później – w niedzielę, 21 września.


Harmonogram transmisji:

II faza:
10, 11, 13, 14 września

III faza:
16, 17, 18 września

Faza finałowa:
20, 21 września.

 

Ponadto, kibice posiadający bilet na któryś z meczów do łódzkiej areny, mogą liczyć na rabaty w wybranych lokalach w Manufakturze, m.in.: 

Akasaka 15% rabatu na wszystkie zestawy Kimbab restauracja z kuchnią koreańską, znajduje się w strefie food court na terenie galerii handlowej Manufaktury
Arena Laser Games 15% rabatu na bilet wstępu laserowy paintball - rozrywka
Burger King 15% na zakup zestawu po okazaniu biletu na mecz bar szybkiej obsługi (strefa Food Court w galerii handlowej Manufaktury)
Coś Dobrego 15% rabatu na wszystkie pozycje z karty  na hasło MISTRZOSTWA ŚWIATA  W SIATKÓWCE  W ŁODZI. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Ważny po okazaniu biletu z łódzkiej Areny.  
Excellent Office 10% rabatu. Bilet należy okazać przed płatnością. sklep z artykułami piśmienniczymi, upominkami
Experymentarium 15% rabatu na bilet wstępu ośrodek typu discovery centre
HiMountain 20% na nieprzecenione produkty HiM, Vaude, Clorts, Spountin, JRG sklep sportowy
Hour Passion upominki od marek dostępnych w salonie sklep z zegarkami
Jazda!Park  50% rabatu na grę w bilard. Szczegóły w lokalu. centrum bilardu oraz symulatorów video
Nikon Promocja na wydruki zdjęć express – rabat 30% na zdjęcia w formacie 10x15.
Obowiązuje do 30 września po okazaniu biletu na mecz w Arenie.
Z promocji można skorzystać 1-razowo.
 
Owocowy Raj 10% na wszystkie produkty z menu po okazaniu biletu lody, świeże soki, desery, gofry (strefa Food Court galerii handlowej Manufaktury)
Pijalnia Czekolady E.Wedel  10% na wszystkie pozycje z naszej karty menu. Promocja nie obejmuje towarów sklepowych czekolady na gorąco, lody, desery, kawy (rynek Manufaktury)
The Mexican 15 % rabatu dla każdego, kto okaże bilet na jeden z meczów siatkarskich w Arenie meksykańska restauracja na rynku Manufaktury