10. urodziny Manufaktury

W piątek wieczorem (20.05), wraz z Festiwalem Łódź Czterech Kultur zapraszamy na plenerowy spektakl hiszpańskiej grupy teatralnej Carros de Foc. Zespół słynie z widowiskowych spektakli z użyciem ogromnych marionetek. Nie inaczej będzie tym razem – nad Manufakturą będą górować dwie, ośmiometrowe postaci Eurtepe i Salvadora.

W sobotę (21.05) od godz. 17.30 na scenie wystąpią polskie gwiazdy: Kombii, Michał Szpak, Kasia Wilk i Małgorzata Ostrowska, o 19.00 wystąpi Margaret, a po niej T.Love.

Na zakończenie wieczoru zapraszamy na dyskotekę na rynku.

W niedzielę (22.05) na wszystkich odważnych śmiałków czekać będzie dmuchany tor Wipe Out – zaplanowano konkurencje indywidualne i grupowe, więc warto już dziś rekrutować drużynę! Na finał urodzin zagra zespół LemON.

W sobotę i w niedzielę na spragnionych emocji czeka również Dinner in The Sky – czyli przekąski i koktajle kilkadziesiąt metrów nad Manufakturą.

Będą też wystawy fotograficzne, które pokażą jak zmieniała się Manufaktura przez 10 lat oraz jak wyglądała 100 i 20 lat temu.

Nie zabraknie oczywiście ukochanych przez dzieci szczudlarzy z balonami, postaci z bajek, konkursów i zabaw. Na rynku pojawi się smok, kataryniarz z prawdziwą papugą i animatorzy z wielkimi bańkami.

Rezerwujcie czas! Świętujcie z nami 10. urodziny Manufaktury!