Wygraj miejsce parkingowe i samochód w loterii

Już niedługo parking w Manufakturze powiększy się o dodatkowe 387 miejsc. Trójkondygnacyjna, kryta konstrukcja zaoferuje łącznie blisko 20 tysięcy m2 powierzchni. 10 listopada ruszy wielka loteria „WYGRANE – ZAPA(R)KOWANE”. Główną nagrodą jest własne, oznakowane i zamykane miejsce parkingowe, do którego Manufaktura dorzuca… samochód.

Lancia Ypsilon z limitowanej serii Elefantino to idealny pojazd na miejskie warunki. Auto jest wyposażone w 1,2 litrowy silnik o mocy 69 KM, posiada komputer pokładowy, wspomaganie układu kierowniczego z funkcją City, automatyczną klimatyzację i system stabilizacji toru jazdy. 

 

Właścicielem tego „motoryzacyjnego cacka” może stać się każda osoba, która w dniach od 10 do 29 listopada weźmie udział w wielkiej loterii „WYGRANE – ZAPA(R)KOWANE”. Jak? Wystarczy zrobić zakupy w Manufakturze o wartości minimum 100 PLN, odebrać kupon promocyjny i wrzucić go do jednej z dwóch urn, które staną w galerii handlowej – w rotundzie oraz przy wejściu do hipermarketu Real. Szczęśliwy zwycięzca otrzyma na rok własne, oznakowane i zamykane miejsce parkingowe, a wraz z nim Lancię Ypsilon z limitowanej serii Elefantino. Każdy kupon promocyjny to również szansa na wygranie jednej z 250 kart podarunkowych do zrealizowania na terenie Manufaktury oraz jednego z tysiąca charmsów, czyli unikatowych przywieszek.

 

Pobierz Regulamin Loterii