WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Manufaktura gotowa na niedziele bez handlu

Mimo wejścia w życie nowej ustawy o ograniczeniu handlu, w „niehandlowe” niedziele nadal będzie co robić w Manufakturze. Manufaktura to nie tylko budynek galerii handlowej, ale także zabytkowy rynek, tętniący życiem 365 dni w roku.

W niedziele bez handlu część ze sklepami, bankami i innymi usługami będzie nieczynna, natomiast układ architektoniczny Manufaktury umożliwia otwarcie strefy food court, która działać będzie w godzinach 12.00-20.00. Wejście do tej części będzie możliwe tylko od strony rynku (obok Bierhalle).

Działać będą również kino, lokale rozrywkowe oraz restauracje na rynku. W niehandlowe niedziele nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych - czynny będzie Jupi Park oraz Experymentarium.

W niehandlowe niedziele nie zabraknie również emocjonujących wydarzeń! Już 11 marca startuje cykl pojedynków kulinarnych w strefie food court. W pierwszym pojedynku zmierzą się znani kucharze z programu „MasterChef”.

Nie zapominamy o kupujących! W związku z wejściem w życie nowej ustawy, Manufaktura od marca zmieniła godziny pracy galerii handlowej w soboty. Mając na uwadze komfort gości, we wszystkie soboty zakupy będzie można robić w godzinach 9.00 – 22.30 (dotychczas Manufaktura czynna była w soboty od godz. 10 do 22).