Wróć do listy promocji

Od 1973 roku, od daty powstania Timberland, marka utożsamiana jest z inspiracjami czerpanymi z lasu i świata natury. Wszystko za sprawą kultowych, topornych butów stworzonych dla drwala. Przez lata Timberland pielęgnował masywny, ale pełen wygody image nie tylko w temacie ubrań, ale także projektowanych zegarków. W tym sezonie marka zaskakuje prezentując zupełnie nowy, pełen minimalizmu styl - czasomierze o nazwie Chelmsford.

Prosty fason i smukła koperta to charakterystyczne cechy prezentowanej linii. Niemniej elementem wyróżniającym całą kolekcję jest nietuzinkowy design paska. W połowie parciany, a w połowie wykonany z naturalnej skóry daje w efekcie bardzo oryginalny i nowoczesny wygląd. Kolekcja liczy 4 modele - TBL.15489JS/03, TBL.15489JS/0, TBL.15489JSB/02 , TBL.15489JSU/12. Wszystkie wyposażone są w niezawodny mechanizm kwarcowy. Koperty w stylu „slim” zostały wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej, a przejrzyste tarcze są chronione przez mineralne szkło.

Każdy zegarek został wzbogacony o datownik zwieńczony słynnym logotypem marki – szkicem drzewa nawiązującym do leśnych korzeni Timberland. Warto podkreślić również klasę wodoszczelności - wynosi 50 metrów, co daje ochronę przed zachlapaniem.

Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend.

Ceny:549zł-599 zł