Wróć do listy promocji
1. Akcja trwa od dnia 14-08-2020 do wyczerpania zapasów lub do jej odwołania.
2. Promocja obowiązuje w salonach regularnych New Balance
3. Rabat w wysokości -50% na jeden, najtańszy produkt z kategorii "PLECAK" przyznawany jest przy jednorazowym zakupie minimum dwóch produktów z kategorii "PLECAK"
4. Rabat liczony jest od ceny aktualnie obowiązującej.
5. Rabat nie łączy się z innymi promocjami (przez promocję należy rozumieć każde zmniejszenia ceny towaru od ceny pierwotnej/katalogowej, podanej w salonie stacjonarnym, poza przeceną wyprzedażową) oraz kartami stałego klienta.
6. Wymiana towaru z uznanym rabatem obowiązuje tylko w czasie trwania akcji i nie dłużej niż przewiduje regulamin zwrotów. Po zakończeniu akcji wymiana towaru jest możliwa jedynie w aktualnie obowiązujących cenach (różnica w cenie pomiędzy towarem wymienianym, a nowym podlega obowiązkowi dopłaty.
7. Nie ma możliwości zwrotu jednego produktu z rachunku na, którym znajdują się produkty objęte rabatem. W takim przypadku możliwy jest tylko zwrot wszystkich produktów promocyjnych.
8. Nie ma możliwości rezerwacji towaru przed, oraz w czasie trwania akcji.
9. W przypadku sprzeczności postanowień regulaminu punktu handlowego z regulaminem akcji "BACK TO SCHOOL W NB" zastosowanie ma niniejszy regulamin.