Wróć do listy promocji

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Poza wyborem destynacji w głowie każdego z nas pojawia się pytanie: ile pieniędzy wymienić, żeby nie być stratnym? Przede wszystkim zacznijmy od tego, że zawsze warto mieć przy sobie walutę danego kraju, bo nigdy nie wiemy kiedy będzie nam potrzebna. W Polsce elektroniczne metody płatności są bardzo rozwinięte i przez to czasami zapominamy, że nie wszędzie tak jest! Dlatego przemyślmy wcześniej wymianę waluty, jeśli zależy nam na atrakcyjnym kursie i spokojnych wakacjach. Nie warto jednak zamartwiać się tym ile wymienić, bo Tavex przychodzi z rozwiązaniem tego kłopotu i specjalną wakacyjną ofertą “Waluty bez spreadu”!

Co to oznacza? Kupując walutę w Tavex zyskujemy możliwość wymiany niewykorzystanej gotówki po kursie sprzedaży z dnia zakupu. To znaczy, że nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów związanych z różnicą kursową! Tavex oferuje również bardzo atrakcyjne kursy i egzotyczne waluty dostępne od ręki.

Dzięki tej promocji nie musimy martwić się o wahania kursów. Trudno jest oszacować ilość potrzebnej gotówki na wakacje, a z obawy przed jej niewykorzystaniem często decydujemy się na mniejszy zakup i na miejscu liczymy każdą „złotówkę”. Wymieniając walutę w Tavex podróżujemy spokojnie.

Warunki skorzystania z oferty dostępne są na stronie: https://tavex.pl/wymiana-walut-bez-spreadu/

Salon Tavex znajduje się na parterze naprzeciwko Rossmanna.