Wróć do listy promocji

W nowej kolekcji zegarków Swatch zawarł wyjątkową moc natury, której wspaniałe dzieła po raz kolejny stały się inspiracją. Każdy z tych cudów przyrody – wodospad, pustynia, ośnieżone szczyty gór oraz las – powstawał z czasem, przez co stanowi swego rodzaju pomost pomiędzy teraźniejszością i przeszłością, budząc respekt i podziw. Nic nie może się równać z doświadczeniem obcowania z naturą.
Dzięki niepowtarzalnym elementom natury, odwzorowanym w innowacyjnych detalach i teksturach na tarczach i paskach, zegarki harmonijnie łączą w sobie przydatność i piękno, a jednocześnie są bardzo stylowym dodatkiem. Szwajcarska jakość, wodoodporność, trwałość, wygoda i funkcjonalność są zawarte w każdym modelu z kolekcji Swatch POWER OF NATURE, aby zapewnić użytkownikowi radość, siłę i powiew świeżości!

Uwolnij się od banalności, powitaj to co niezwykłe i pozostaw ślad radości i inspiracji gdziekolwiek się pojawisz. Ze Swatch, każda sekunda jest świętem, a każda minuta szansą na przeżycie niezapomnianych chwil.
Nic nie może równać się z doświadczeniem obcowania z naturą. Natura ma zniewalającą moc. Kolekcja Swatch POWER OF NATURE prezentowana jest w specjalnym opakowaniu przeznaczonym do recyklingu.
Jest dostępna na swatch.com i w wybranych sklepach stacjonarnych Swatch od 18 stycznia 2024 roku.