Wróć do listy promocji
Model wyjątkowy na całym tle zegarków z historią zegarmistrzowską. 
Zegarek mechaniczny z naciągiem automatycznym z funkcją chronografu w cenie 8999 zł.
Presage Automatic Chronograph, jak sama nazwa wskazuje, jest to jedna z poważniejszych zegarkowych komplikacji konstrukcji, jaką bez wątpienia jest stoper. Czas podstawowy odczytujemy za pomocą barwionych na niebiesko wskazówek o pięknym kształcie. Ten typ określany jest jako wskazówki „poires”, czyli o gruszkowym kształcie. Kolor jest różny zależnie od oświetlenia.
Od metaliczno niebieskiego po niemal czarny, ale w każdej z odsłon wskazówki są doskonale widoczne i przez to czytelne.

Indeksy godzinowe nadrukowano w formie cyfr arabskich czcionką o finezyjnym kształcie. Są to nadruki wysokiej jakości, mają odpowiedni rozmiar wobec całości, a grając ważną rolę, nie dominują jednocześnie, przez co wraz ze wskazówkami dopełniają przyjemności, jaką jest standardowe sprawdzenie godziny. Ja muszę się przyznać, iż użytkując ten zegarek spoglądałem na tarczę, by sprawdzić „która godzina”, często nawet finalnie nie odczytując wskazań czasu, a jedynie ciesząc się przyjemnym widokiem.

Dodatkowo, uwagę przykuwa charakterystyczna 12-tka w krwisto czerwonym kolorze, która jest odniesieniem do historycznego modelu Laurel z 1913 roku.
Zapraszamy do Time Trend Manufaktura