Wróć do listy promocji

GANT to kultowa i wyróżniająca się marka amerykańska tworząca lekko sportowe kolekcje z dużą dozą europejskiego wyrachowania, oferująca wysokiej, jakości produkty dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Kolekcja Asheville jest elegancka i klasyczna z natury. Starannie wykonana koperta z stali nierdzewnej idealnie pasuje do paska z wysokiej, jakości skóry w kolorze czarnym lub brązowym. Zegarek wyposażony jest w datownik oraz chronograf. Szerokość koperty wynosząca 41 mm pasuje do większość męskich nadgarstków. Wodoszczelność do 50 m, pozwala na swobodne użytkowania zegarka w życiu codziennym.

Klasyczny styl został zdefiniowany na nowo dzięki dużej, srebrnej bransoletce, która odzwierciedla dziedzictwo GANT. Czarna tarcza typu sunray, minimalistyczny wygląd koperty oraz luminescencyjne wskazówki powodują, że zegarek jest elegancki i łatwo z niego odczytać godzinę. Szerokość koperty wynosząca 41 mm pasuje do większość męskich nadgarstków. Wodoszczelność do 50 m, pozwala na swobodne użytkowania zegarka w życiu codziennym.