Wróć do listy promocji

Zegarki kultowej marki od lat zachwycają niekonwencjonalnym, ponadczasowym stylem. Projektanci Casio RETRO do perfekcji opanowali łączenie mody vintage ze współczesnymi trendami.

 Nie bez powodu zatem nową kolekcję nazwano „Electric”. Ta elektryzująca paleta 5 czasomierzy wnosi do świata marki zupełnie nowe rozwiązania. Wspólnym mianownikiem całej kolekcji jest efekt błysku. I to nie takiego oczywistego, opartego na morzu kryształów czy górze brokatu. Błysku w klimacie marki – stonowanego i niebanalnego.    


Bez względu na model, każda z prezentowanych nowości Casio RETRO zelektryzuje nawet najbardziej banalną stylizację. Przekonały się o tym dziewczyny z duetu Love and Great Shoes – Justyna i Kasia. Popularne youtuberki, prowadzące kanał lifestylowy od dwóch lat są ambasadorkami marki. Zegarki idealnie wpisują się w ich styl, temperament i charakter. W swoich filmach pokazują jak czerpać z mody to co najlepsze i nie zapominać o oryginalnych i ponadczasowych dodatkach, które stanowią najlepsze uzupełnienie garderoby.
Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend 
Ceny: 220zł - 300zł.