Wróć do listy remontów

To przechodzi wszelkie przeobrażenie

Zastanawiacie się, co przedstawiają zagadkowe grafiki Manufaktury na terenie Łodzi? Czego dotyczą i jaka tajemnicza historia się za nimi kryje? Już spieszymy z odpowiedzią!
 
W kwietniu  rozpoczęła się kampania zapowiadająca zbliżającą się modernizację Manufaktury. Kampania reklamowa przebiega pod hasłem „To przechodzi wszelkie przeobrażenie”. Zależało nam, by warstwa wizualna wykraczała poza to, co widoczne gołym okiem. Dlatego w naszej kampanii nic nie jest takie, jakie się wydaje.
 
Za motyw przewodni przyjęliśmy grafiki wykonane techniką 3D. Prezentują one  postacie kobiety oraz mężczyzny połączone z architekturą Manufaktury. Pełny efekt 3D można zobaczyć korzystając z okularów wyposażonych w niebieskie i czerwone wizjery lub nasze specjalne lunety, które niebawem znajdziecie przed obydwoma grafikami. Zachęcamy też do pobierania w punkcie Informacji Manufaktury bezpłatnych okularów przez które można patrzeć na grafiki.
 
Te i inne złudzenia optyczne podkreślają różnorodny i niepowtarzalny charakter samej Manufaktury, jak również nietuzinkowe działania, które podejmujemy tutaj każdego dnia.
Zmieniamy się dla wszystkich, którzy nas odwiedzają. Modernizacja Manufaktury to obietnica nowej, jeszcze lepszej przestrzeni centrum.
 
Jak zawsze ważna jest dla nas sztuka. Nie mamy wątpliwości, jak wiele korzyści płynie z obcowania z nią. Dlatego bądźcie z nami podczas tego wielkiego przeobrażenia. Niech to siędzieje na Waszych oczach!