WRÓĆ DO LISTY RESTAURACJI

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 23:00
Piątek - Sobota: 11:00 - 00:00
Niedziela: 11:00 - 23:00

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Bobby Burger

Kuchnia amerykańska

KONTAKT

662 353 353

Bobby Burger

Bobby Burger to 34 lokale, które tworzą pierwszą polską sieć burgerowni. Na chwilę obecną marka obecna jest w: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Gdyni, Szczecinie, Olsztynie, Toruniu, Radomiu, Bydgoszczy oraz Rzeszowie. Po raz pierwszy marka Bobby Burger pojawiła się jako food truck, by już rok później, w 2013 pojawić się w pierwszym stacjonarnym punkcie zmieniając na zawszę gastronomiczną mapę stolicy.
 
Wszystkie lokale utrzymane są w spójnym duchu Bobby Burger, każdy z nich wpisuje się jednak w klimat danego miasta, nawiązując do jego historii, cech charakterystycznych. W lokalu znajdującym się w Manufakturze dominować będzie ciemne drewno oraz industrialne elementy nawiązujące bezpośrednio do charakteru Manufaktury. Jest to lokal 2 piętrowy ze strefami do szybkiego zjedzenia posiłku, jak i miejscami przeznaczonymi na dłuższe spotkania ze znajomymi lub spotkania biznesowe.
 
Z radością obserwujemy rosnącą popularność marki Bobby Burger w Łodzi, a jedyną z głównych idei przyświecających marce Bobby Burger jest bycie w centrum, sercu wydarzeń miasta.