WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Ferie w Manufakturze

W ferie w Manufakturze nie ma mowy o nudzie! I to bez względu na pogodę. Experymentarium i szkoła nauki tańca zapraszają na półkolonie. W Jupi Parku i Kręgielni Grakula można liczyć na zniżki i oferty specjalne.
 
Niezapomniane półkolonie pełne kosmicznych przygód i atrakcji dla poszukiwaczy skarbów oferuje Experymentarium. Zajęcia oparte są na autorskim programie edukacyjnym. W pierwszym tygodniu (11.02-15.02) zajęcia upłyną pod hasłem „Misja: Kosmiczna Odyseja”. Uczestnicy półkolonii zdobędą wiedzę o Wszechświecie, nabiorą kondycji na zajęciach sportowych i zbudują rakietę, którą wyruszą w kosmiczną podróż. Podczas drugiego turnusu (18.02-22.02) uczestnicy półkolonii będą poszukiwać tajemniczego skarbu, sprytnie ukrytego przez Profesora Einsteina. Zajęcia będą się odbywać w godzinach 9-16, dzieciaki mają zagwarantowany dwudaniowy obiad z podwieczorkiem, a także wycieczki bez dodatkowych opłat. Koszt jednego turnusu to 460 zł, przy zgłoszeniu do 6.01 i 490 zł po upływie tego terminu. Informacje oraz zapisy w kasie Experymentarium, a także telefonicznie: 42 633 52 62 i mailowo: biuro@experyentarium.pl.
Roztańczone półkolonie oferuje Egurrola Dance Studio. Tutaj również zaplanowano dwa turnusy (11-15.02 i 18-22.02) podczas których dzieciaki będą mogły nie tylko uczyć się tańca pod okiem najlepszych instruktorów, ale także wziąć udział w zajęciach plastycznych, konkursach i wycieczkach. Zajęcia taneczne będą się odbywać dwa razy dziennie. Koszt turnusu to 599 zł, w przypadku wpłaty dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, cena spada do 550 zł. W cenę półkolonii wliczony jest codzienny obiad w restauracji. Kontakt: polkolonie.manufaktura@egurrola.pl.
Oprócz zajęć zorganizowanych w Manufakturze nie brakuje też innych atrakcji, z których dzieciaki mogą korzystać w przerwie od nauki. Codziennie czynne jest największe w Łodzi lodowisko pod chmurką.Ślizgawka działa od godz. 10 do 22, a w niedzielę do 21. Ostatnie wejście jest możliwe na godzinę przed zamknięciem. Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 -17.00 jest godzinna przerwa techniczna, dlatego wejście jest możliwe najpóźniej o 15:00. W weekend przerwy są dwie o godz.14-15.00 i 18-19.00 (bilety są godzinne).
Specjalne oferty z okazji ferii przygotowali też najemcy Manufaktury. Sala zabaw Jupi Park proponuje całodzienny bilet wstępu już za 25 zł. Karnet open upoważnia do wielorazowego wejścia tego samego dnia i jest ważny od poniedziałku do piątku. Jazda!Park obniża ceny za grę w bilard: od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-15, godzina gry będzie kosztować tylko 12 zł. Z kolei w Kręgielni Grakula do końca lutego trwają „Ferie w zamku Grakuli”. W ramach promocji fani kręgli do 16 roku życia zapłacą za jedną grę jedynie 7 zł, godzina zabawy będzie kosztować 39 zł.
Do odwiedzin w ferie zachęca też kino Cinema City, w repertuarze w pierwszy tygodniu ferii znajdzie się sporo tytułów dla dzieci i młodzież, min.: Lego Przygoda 2, Mia i biały lew, O psie, który wrócił do domu, Ralph Demolka w Internecie, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru czy Maria Królowa Szkotów.