WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Plażujemy

Zapraszamy na wspólne plażowanie. 

Plaża na stałe wpisała się w letni krajobraz Manufaktury – trudno sobie wyobrazić skąpany w słońcu, wakacyjny rynek bez złocistego piasku.

Po raz kolejny do Manufaktury trafiło 900 ton drobnego piasku. Nie zabrakło oczywiście żywych palm z gatunku Trachycarpus Fortunei, które, jak co roku, tworzą na plaży atmosferę tropikalnego wybrzeża. Na lubiących relaks i słodkie lenistwo czekają leżaki – klasyczne i dwuosobowe. Są też atrakcje dla aktywnych, jak choćby boisko do siatkówki. Najmłodsi, oprócz budowania zamków i lepienia babek, mogą skorzystać z małego placu zabaw.

Przy plaży oczywiście nie może zabraknąć Beach Baru, w którym przez całe wakacje można się relaksować, a wieczorami – potańczyć. Na pewno, tak jak w poprzednich latach, niejedna impreza potrwa do białego rana. To już tradycja, że Beach Bar w Manufakturze to miejsce idealne na „after”, nie tylko w weekend, ale także w tygodniu! Nic dziwnego – świetne nagłośnienie, wakacyjna atmosfera i rozbudowana oferta w barze są zdecydowanie przepisem na perfekcyjną imprezę pod gwiazdami!

Przez cały sezon plaża będzie też miejscem wyjątkowych wydarzeń:
- po raz kolejny Manufaktura będzie gościć czołowych polskich siatkarzy plażowych podczas turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski „Plaża Open” (12-14.07)
- widowiskowy Festiwal Ognia (20.07)
- rugby (3-4.08)
- plażowa piłka ręczna (17-18.08)
- plazowa piłka nożna (31.08)
- zawody skimboardingu (22-25.08).