WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Lato w Manufakturze

Jak co roku Manufaktura przygotowuje bogatą ofertę półkolonii i wakacyjnych atrakcji dla dzieciaków. Będzie można wyskakać się za wszystkie czasy, wziąć udział w warsztatach, oglądać filmy, bawić się na plaży, potańczyć i zobaczyć przedstawienie teatralne. Nie ma mowy, żeby podczas półkolonii w Manufakturze ktokolwiek się nudził.

Jupi Park w Manufakturze organizuje półkolonie dla najmłodszych. Oprócz zabawy w sali zabaw pod okiem animatorki, na dzieci czeka mnóstwo atrakcji każdego dnia! Wycieczki w obrębie Manufaktury, zabawa na dworze, ciekawe warsztaty w sali, angielski z Helen Doron oraz taniec w Egurrola Dance Studio. Do tego wyżywienie całodzienne i pyszne, domowe obiadki z restauracji Rajskie Jadło. Pobyt tygodniowy to koszt 550 zł (dla rodzeństwa 15% zniżki). Można też przyprowadzić dziecko tylko a jeden dzień, to koszt 120 zł, konieczna jest jednak wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Roztańczone półkolonie proponuje za to Egurrola Dace Studio. W programie: mnóstwo tańca, warsztaty rozwojowe, zajęcia integracyjne i wycieczki. W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-13 lat. Zajęcia taneczne odbywają się dwa razy dziennie.

W Jazda Park czekają na dzieci i młodzież atrakcje w Arkadzie Gier (ponad 40 automatów!), oraz na zewnątrz. Najmłodsi mogą się wyszaleć na trampolinach, euro-bungee, uwielbianej przez nich karuzeli wiedeńskiej czy torze z niezwykłymi autkami. Na torze można pojeździć wozem policyjnym, formułą 1, traktorem czy motorem. Pojazdy są ekologiczne i bardzo ciche. W letniej ofercie Jazda Parku jest bilet łączony, który upoważnia do wstępu na karuzelę, park trampolin i euro-bungee. Oferta Arkady Gier została wzbogacona o atrakcje dedykowane najmłodszym – automaty, które dostarczają nie tylko rozrywki, ale także edukują w zakresie ochrony środowiska i recyklingu oraz kształtują zdolności manualne.

Na całe rodziny czekają atrakcje w Experymentarium i Arena Laser Games, gdzie nauka nie ma granic, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą. W Experymentarium każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia otaczającego nas świata. Arena Laser Games jest pasjonującą grą dla graczy w każdym wieku. Uczestnik zabawy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w sensory, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek i pułapek, gracz, wyposażony w niezbędny sprzęt, może operować sam lub w zespole.

Z kolei dla tych, którzy za najlepszą zabawę uważają ruch i wysiłek fizyczny, mogą liczyć na atrakcje w Centrum Wspinaczkowym Stratosfera. Tutaj pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki skalnej, każdy bez względu na wiek może zrobić pierwsze, wspinaczkowe kroki. Stratosfera organizuje także sekcje wspinaczkowe dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania wspinaczkowego, a także kursy ściankowe, skałkowe i wyjazdy w plener.

Przez całe lato czynna jest też plaża z pięknym, czystym piaskiem leżakami i placem zabaw. Na plaży stoi też piracki statek Jazda Parku – czyny codziennie od godziny 11. Zarówno na statku, jak i na plaży, dzieci muszą przebywać pod opieką rodziców lub opiekunów.