WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Jarmark Świąteczny

Jak co roku, goście Manufaktury kupią przysmaki na świąteczny stół, a także upominki i rękodzieło na corocznym jarmarku bożonarodzeniowym.

W tym roku w ramach jarmarku, w ponad 20 domkach będzie można kupić góralskie serki, wędliny z domowej wędzarni, chleby na zakwasie, miody czy konfitury – krótko mówiąc: wysokiej jakości przysmaki na świąteczny stół.

Nie zabraknie też rękodzieła – będą m.in. bransoletki z kamieni szlachetnych, ręcznie robione ozdoby świąteczne, poduszki, torebki filcowe i wiele innych.

Dla tych, co zgłodnieją – oferta dań z grilla w domku gastronomicznym, czyli w centralnym punkcie jarmarku.

Jak co roku będzie też stoisko sprzedaży choinek, a także kalendarz adwentowy, który będzie odliczał dni do świąt. Coroczną atrakcją dla najmłodszych na jarmarku jest karuzela wiedeńska, dodająca jeszcze więcej magii tej niezwykłej przestrzeni. W weekendy z dzieciakami sfotografuje się miś „spod samiuśkich Tater”, a zakochani z pewnością nie ominą altany z jemiołą, czyli popularnego Kissing Point.

W tym roku sprzedażą choinek zajmie się firma: https://www.facebook.com/szczeblewscyhamrinszkolka/, https://www.facebook.com/szczeblewscyszkolka/. Choinki będzie można zakupić od 5 grudnia. Do każdej zakupionej choinki Szczeblewscy dorzucają jemiołę na szczęście gratis.

Jarmark działać będzie w dniach 29.11-22.12, w godzinach: poniedziałek-piątek 12.00-20.00, weekendy 10.00-20.00.