WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Costa del Manu

Costa del Manu – czyli plaża w Manufakturze wraca na rynek, wraz z palmami, leżakami, boiskiem, placem zabaw i Beach Barem. Oczywiście funkcjonować będzie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i GIS. Bezpieczny relaks w sercu miasta będzie możliwy od soboty, 20 czerwca.

Prawdziwe palmy, leżaki, 900 ton drobniutkiego piasku niczym z egzotycznych wysp na Pacyfiku, a do tego boisko do siatkówki plażowej, Beach Bar w stylu hawajskim i piracki statek, czyli oryginalny plac zabaw dla dzieci – to w największym skrócie tegoroczna plaża na rynku w Manufakturze.
Oczywiście nie zapomniano o środkach bezpieczeństwa: przy wejściu staną czystozaury, czyli stacje do dezynfekcji rąk dla dzieci (z delikatnym płynem odkażającym o zapachu truskawkowym), przestrzeń, wraz z leżakami będzie dezynfekowana co godzinę, a całość będzie funkcjonowała zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i GIS.
W sobotę startuje również Beach Bar – póki co bez parkietu tanecznego, ale wszyscy liczą, że jeszcze tego lata spotkają się tutaj, jak co roku, miłośnicy salsy, latino i innych gorących rytmów, by jak w poprzednich latach, szaleć na parkiecie do białego rana.
Zaplanowano sportowe rozgrywki – beach rugby, handball mecze siatkówki plażowej, czy skimboarding.
Na najmłodszych czeka oryginalny plac zabaw, w formie statku pirackiego – w poprzednim roku był wielkim hitem i wielu małych łodzian znakomicie w roli piratów. Ahoj, kamraci!