WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Reotwarcie JYSK

Sieć sklepów JYSK zmieniła wygląd kilkunastu swoich sklepów. Efekt – to nie tylko poprawa estetyki, ale też łatwiejsze zakupy i inspirująca przestrzeń dla klientów.  Z okazji reotwarcia – wybrane grupy produktów aż o 80% taniej! Z tej okazji Jysk w Manufakturze, w dniu 25 czerwca, czynny będzie od 8.00.

Wspierając lokalne społeczności poprzez zatrudnienie miejscowych firm remontowych JYSK Polska zmodernizował swoje sklepy w 14 miastach w Polsce. Wspomniane lokale przeszły kompleksowe zmiany, począwszy od wymiany podłóg, fasad budynków przez zmianę oświetlenia, kolorów ścian, aż po stworzenie inspirujących i nowoczesnych aranżacji w skandynawskim stylu.

Przebudowa sklepów umożliwiła stworzenie większej przestrzeni dla produktów z działu dekoracji i inspiracji. Klienci znajdą więcej gotowych pomysłów aranżacji wnętrz. Modernizacja sali sprzedaży daje sposobność testowania asortymentu mebli JYSK w bardziej przyjaznym środowisku.

Firma przygotowała z tej okazji  WYJĄTKOWE  OFERTY dla klientów odwiedzających sklepy JYSK w powyższych lokalizacjach obowiązujące już od czwartku, 25 czerwca. 

Pracownicy wyżej wymienionych sklepów podkreślają, że są przygotowani na przyjęcie klientów w odmienionych sklepach i jednocześnie proszą klientów o stosowanie się do zaleceń związanych z zapobieganiem ryzyka rozprzestrzeniania epidemii. W sklepie należy stosować środki do dezynfekcji rąk, dostępne przy wejściu lub nosić rękawiczki jednorazowe, należy też zakrywać usta i nos przy pomocy maseczki, odzieży lub przyłbicy. Zalecane jest zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów od innych osób, a także jeśli to możliwe, używanie bezgotówkowych form płatności.