WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Karty zostaną rzucone!

W środę, 1 lipca, w Manufakturze rusza nowy konkurs: wystarczy dobrze się bawić, zrobić zakupy lub skorzystać z usług dostępnych w Manufakturze, by otrzymać kartę podarunkową! Na nowych właścicieli czeka aż 1440 kart!

Pójść z bliskimi na pyszny obiad, poczuć dreszczyk rywalizacji podczas gry w kręgle, poszaleć na wyprzedażach, kupić półki w Leroy Merlin albo skorzystać ze stacji refill w najnowocześniejszym Rossmannie w Polsce – to tylko niektóre pomysły co zrobić, by wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł. Będzie to możliwe w dn. 1-10 lipca, bo właśnie wtedy trwa nowy konkurs Manufaktury.

Zasady są proste: wystarczy zrobić zakupy albo skorzystać z rozrywki lub gastronomii w Manufakturze i wydać w co najmiej dwóch miejscach co najmniej 200 zł Z paragonami z tych miejsc (na łączną kwotę min. 200 zł) należy pójść do Punktu Konkursowego w rotundzie galerii handlowej (w okolicy sklepu H&M). Od godz. 12 do 19 o każdej pełnej godzinie pierwsze 20 osób otrzyma karty podarunkowe Manufaktury o wartości 20 zł. A co dalej? To już zależy od laureatów! Może od razu sprawić sobie kolejną nagrodę, np. modny dodatek albo pyszna kawa z widokiem na zabytkowy rynek Manufaktury?

Pobierz Regulamin Konkursu