WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Dbajmy o bezpieczeństwo

W związku z trwającym stanem epidemicznym wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 przypominamy o obowiązku przestrzegania aktualnie obowiązujących wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS). Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Przypominamy o:
• Obowiązku noszenia przez klientów w sklepach rękawiczek jednorazowych (lub rękawiczek foliowych) lub dokonywanie dezynfekcji rąk przed rozpoczęciem zakupów;
• Obowiązku zakrywania ust oraz nosa w trakcie przebywania w centrum;
• Utrzymaniu dystansu społecznego 2 m pomiędzy klientami galerii handlowej;
• Obowiązku utrzymania 2m dystansu w strefie restauracyjnej w trakcie konsumpcji między stolikami.

W godzinach 10.00-12.00 (poniedziałek-piątek), w sklepach spożywczych, aptekach oraz drogeriach, obowiązują godziny dla seniorów (obsługiwane będą jedynie osoby powyżej 60 roku życia).

Wszystkie restauracje oraz punkty gastronomiczne oferują jedynie dania wynos i z dowozem.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.12.2020r., w związku z epidemią COVID-19 w Polsce, od 28.12.2020 do 17.01.2021 Manufaktura będzie funkcjonować w ograniczonym zakresie. Pracować będą: sklepy spożywcze, apteki i drogerie, salony optyczne, prasowe, sklepy meblowe i DIY i wiele punktów usługowych.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów, centrum funkcjonuje z zachowaniem maksymalnych środków ostrożności i w najwyższym rygorze sanitarnym.


Przypominamy również, że na terenie centrum rozmieszczone są pojemniki z dozownikami z żelem dezynfekcyjnym.
Elementy części wspólnych takie jak siedziska, poręcze, przyciski do wind itp. jak również strefa restauracyjna są systematycznie dezynfekowane zgodnie z procedurami wyznaczonymi przez GIS. Toalety oraz windy dostępne dla klientów zlokalizowane na terenie obiektu, są regularnie dezynfekowane.