WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Zjedz obiad i kup bilet do kina taniej

Za każde wydane 50 zł można otrzymać kupon na bilet do kina za 15 zł, ale wizytę w kinie będzie można zaplanować na inny termin, niekoniecznie wybrać się na seans w tę samą niedzielę. Akcja trwa do końca października.
Zasady akcji „Dla koneserów smaku” są proste: wystarczy wybrać się w niedzielę do restauracji w Manufakturze (zarówno w Qulinarium, jak i na rynku), wydać min. 50 zł i odebrać kupon na bilet za 15 zł do kina Cinema City (na seanse 2D). Jeśli ktoś wyda 100 zł lub więcej, otrzyma zniżkę na 2 bilety.
By zrealizować zniżkę należy udać się z paragonem i podpiętym do niego kuponem (zajmą się tym kelnerzy) do kasy kina Cinema City w Manufakturze. Tańsze wejście do kina będzie można kupić i zrealizować przez cały zbliżający się tydzień (z wyłączeniem środy).
Niedzielę w Manufakturze można zacząć już od śniadania – kultowe wręcz propozycję na poranek ma Szpulka – śniadanie a’la Szpulka, jaja po benedyktyńsku z łososiem, zapiekane jajka sadzone czy gofry słodkie lub wytrawne to tylko niektóre pozycje ze śniadaniowego menu. Na kawę i coś słodkiego warto wybrać się do Costa Coffee lub kawiarni Starbucks na rynku.
W porze niedzielnego obiadu czynne są wszystkie restauracje na rynku oraz w Qulinarium – nowej strefie restauracyjnej w budynku galerii handlowej. W niedzielę wchodzi się tam przez wejście między restauracjami Lavash i Bierhalle. Oferta gastronomiczna Manufaktury to aż 40 lokali serwujących różne kuchnie – każdy znajdzie tu coś dla siebie!


Pobierz Regulamin