WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Lodz delivery – zamów na wynos

Ruszył nowy portal pod patronatem Manufaktury – na www.lodzdelivery.pl można zamówić dania na wynos z ulubionych restauracji. To ważne wsparcie dla restauratorów w czasie pandemii – lokalna inicjatywa, wspierana przez Manufakturę, ma pozwolić na uczciwą rywalizację z gigantami usług dowozu jedzenia.

Liczne obostrzenia, to czas, w którym wielu łodzian postanawia, że #wspieramgastro i zamawia potrawy z lokali, które lubi.  Zamówienia z ulubionych restauracji można składać poprzez stronę: www.lodzdelivery.pl, która jest odpowiedzią na wysokie prowizje największych portali pośredniczących w dowozie jedzenia. Wielu restauratorów skarżyło się na duże marże gigantów, które podczas pandemii jeszcze wzrosły. Lokalna inicjatywa lodzdelivery.pl jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą rezygnować z zamawiania przez internet, ale zależy im na realnym wsparciu łódzkiej gastronomii.

W ofercie portalu są znane i lubiane restauracje z Rynku Manufaktury, m.in.:
Al Dente
Bawełna
Galicja
Hot Spoon Thai Kitchen
LaVende
Pankejk
Pizzeria 105ka in Italia
Sphinx
Szpulka
Tawerna Pepe Verde
The Mexican
Zielona
Każdy łódzki smakosz znajdzie tu coś dla siebie: od kuchni śródziemnomorskiej, gdzie królują makarony, ryby i owoce morza, przez puszyste naleśniki, aż po soczyste burgery i aromatyczne dania Ameryki Południowej. Niezwykłą ofertę ma też Wekownia – najnowszy projekt Grupy Bawełna. Weki rzemieślnicze, tworzone przez Szefów Kuchni, przygotowywane są z najlepszych składników od lokalnych dostawców. Tradycyjne smaki, zamknięte w szklanych słojach, mogą stać się wyjątkowym upominkiem dla prawdziwych smakoszy.