WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

29. finał WOŚP

Już 31 stycznia odbędzie się wielki finał tegorocznej WOŚP. W tym roku zbieramy pieniądze dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Manufaktura, jak co roku, wspiera Orkiestrę, tym razem jednak w wersji online.
V edycja Licytacji WOŚP w Manufakturze będzie się odbywać w świecie wirtualnym. Ze względu na panujące obostrzenia i mając na uwadze bezpieczeństwo Gości, licytacje i wydarzenia towarzyszące Finałowi, będą transmitowane live na kanale na platformie You Tube od 11:20 aż do 19.
Wśród gości znajdą się nie tylko politycy – Marcin Gołaszewski, Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Tomasz Trela, ale także muzycy – Monika Kuszyńska, sportowcy – Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk, czy „znani i lubiani”. Każdy z gości przekaże na licytacje WOŚP swoją osobistą rzecz, która, w połączeniu z giftem WOŚP, w jednym pakiecie będzie licytowana od kwoty 29 złotych. Rozmowy z gośćmi to tylko część zaplanowanych wydarzeń.
Formy wsparcia zbiórki są bardzo różne – oprócz wspomnianych licytacji, można także wrzucić datki do puszek, dorzucić się do eSkarbonki czy przekazać przelew bezpośrednio na konto Fundacji. Środki zebrane podczas 29. Finału pozwolą zakupić specjalistyczny sprzęt do nowoczesnej chirurgii laryngologicznej, m.in. zestawy endoskopów, laserów diodowych, wysokiej klasy lampy i wiele innych.

e-Skarbonka Sztabu: