WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Wybrane marki w zasięgu ręki

Choć na wizytę w niektórych sklepach w Manufakturze przyjdzie jeszcze poczekać, to nie oznacza, że trzeba rezygnować z zakupów! Wybrane marki oferują nie tylko zakupy online z dostawą pod same drzwi, ale także np. konsultacje ze stylistą.

MAC oferuje swoje kosmetyczne hity w opcji „home delivery” – wybrane kosmetyki zamawia się telefonicznie pod numerem: 696 913 34/697 916 170, a kurier dostarcza je z salonu pod podany adres. Bo kto powiedział, że w domu nie można bawić się makijażem?
W Nowym Roku swoją szafę można odmienić wraz z marką PINKO, która stawia na współczesną kobiecość i włoski styl z twistem. Jej produkty można zamawiać poprzez popularną aplikację Whatsapp lub telefonicznie: 727 474 775. Nowe kolekcje czekają już na swoje klientki w salonach Twinset Milano i Elisabetta Franchi. Modowe zestawy, skórzane torby i buty, a także eleganckie dodatki z darmową dostawą można kupić dzwoniąc do sklepów 42 654 02 77 (Twinset) i 695 144 044 (Franchi). Specjalną ofertę dla swoich klientów przygotowała marka Michael Kors – styliści z salonu służą pomocą i telefonicznie doradzają w wyborze wymarzonych dodatków. Zamówienia złożone telefonicznie (42 207 15 60), można odbierać od poniedziałku do piątku w salonie w Manufakturze lub wybrać dostawę do domu.
Początek roku to nie tylko wymiana szafy, ale także postanowienia noworoczne, często związane z dietą i zdrowym odżywaniem. Marka Le Creuset wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z domowym gotowaniem i oferuje swoje kultowe garnki i patelnie z dostawą do domu. Wystarczy skontaktować się z salonem marki w Manufakturze telefonicznie: 42 679 60 36 lub mailowo: manufaktura.store@lecreuset.com i zamówić wymarzony kolorowy sprzęt wprost pod własne drzwi. Do końca stycznia w sklepie trwa wyjątkowa zimowa wyprzedaż, aż do -50% na wybrane produkty.