WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Plaża w Manufakturze

Manufaktura otworzyła sezon plażowy z wielkim przytupem! Na rynku pojawiła się uwielbiana przez łodzian plaża, a wraz z nią beach bar w zupełnie nowej odsłonie!

Plaża na stałe wpisała się w letni krajobraz Manufaktury –w tym roku po raz kolejny na rynek Manufaktury trafiło 900 ton drobnego piasku. Nie brakuje oczywiście żywych palm z gatunku Trachycarpus Fortunei, które, jak co roku, tworzą na plaży atmosferę tropikalnego wybrzeża. Na lubiących relaks i słodkie lenistwo od najbliższego piątku czekać będą leżaki – klasyczne i dwuosobowe. Po finale piłkarskiego Euro pojawią się też atrakcje dla aktywnych, jak choćby boisko do siatkówki. Na najmłodszych czeka już oryginalny plac zabaw w formie statku pirackiego, który co roku cieszy się wielką popularnością. Mali łodzianie mogą bawić się tam pod czujnym okiem animatorów – bilet wstępu na pół godziny kosztować będzie 10 zł.
Przez pierwsze kilka tygodni plaża będzie pełnić strefy kibicowania. Na wszystkich fanów piłkarskich zmagań czekają wygodne pufy, poduchy i leżaki, a przede wszystkim – spektakularny ekran o powierzchni 40 m2, który pozwoli śledzić każdy ruch na murawie.
Przy plaży oczywiście nie może zabraknąć beach baru. Nowa odsłona, czyli Beach Side, to wyjątkowe miejsce, gdzie przez całe wakacje będzie można się relaksować, a wieczorami – potańczyć. Na pewno niejedna impreza potrwa do białego rana.
 
Tegoroczny bar zyska zupełnie nowy wygląd – w jego centrum stanęło imponujących rozmiarów drzewo z zielonymi gałęziami, a wokół okrągły bar ze stylowymi hokerami i leżakami. Do tego, nowy Beach Side jest wielopoziomowy! Pierwsze piętro, zarezerwowane dla gości VIP, będzie specjalną strefą gwarantującą nie tylko prywatność i komfort imprezowania, ale także niepowtarzalne widoki na rynek Manufaktury i plażę. W ofercie Beach Side znajdują się nie tylko orzeźwiające napoje, kolorowe koktajle inspirowane hawajskimi plażami, ale także przekąski idealne na ciepłe wakacyjne popołudnia spędzone na plaży.

W nadchodzącym sezonie plażowym powrócą ulubione sportowe eventy łodzian, m.in. spotkania z beach rugby, zawody piłki ręcznej czy widowiskowy skimboarding.