WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Darmowe niedziele w Bajkowym Labiryncie

Lato w mieście też może być super! A to wszystko za sprawą Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, które od 12 lipca do 22 sierpnia startuje z serią codziennych zabaw dla najmłodszych. Dodatkowo, centrum przygotowało specjalną promocję!
Od 12 lipca, przez 5 dni w tygodniu rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką animatorów z Bajkowego Labiryntu. Od 7.30 do 16.30 dzieciaki będą nie tylko korzystać z ogromnego toru rozrywki, ale także uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach. A jest w czym wybierać - w programie zajęcia z Ninją, warsztaty plastyczne, wokalne, aktorskie i taneczne. Do tego maluchy będą miały także zapewnione posiłki.
Z kolei w każdą niedzielę aż do 22 sierpnia, wejścia do Bajkowego Labiryntu będą darmowe! Wystarczy mieć Kartę Stałego Klienta, którą można wyrobić także przed wejściem na plac zabaw. Koszt takiej karty to jedyne 9zł.
Bajkowy Labirynt to nowoczesne centrum rozrywki, łączące klasyczną salę zabaw dla najmłodszych dzieci z unikatową, pierwszą w Łodzi atrakcją, jaką jest tor wyzwań Ro-An Ninja. Co czeka gości centrum rozrywki w Manufakturze? Strefa dla niemowląt i maluchów, przestrzeń dla przedszkolaków, strefa relaksu dla rodziców, ale przede wszystkim tor Ro-An Ninja przeznaczony dla starszych dzieci i nastolatków. To autorski tor przeszkód i wyzwań, który goście Manufaktury mogą znać z programu telewizyjnego „Ninja Warrior Polska”. Ofertę uzupełniają dodatkowe atrakcje, m.in. ścianka interaktywna knooker, która zachęca do zabawy ruchowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
*Szczegóły warsztatów, zapisy i cennik pod numerem telefonu: 788-176-119