WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Zjedz w restauracji i wygraj wycieczkę na Zanzibar

Rusza nowa loteria Manufaktury. W „Wakacjach marzeń” zdobyć można wyjątkową nagrodę główną – wycieczkę na Zanzibar dla dwóch osób o wartości 15 tysięcy złotych!
Co zrobić, by wygrać rajską nagrodę? Zadanie jest proste – w dniach 15.01-27.02.2022r. należy zjeść w jednej z restauracji lub kawiarni na rynku Manufaktury za minimum 100 zł (na maksymalnie 3 paragonach), odebrać kupon loteryjny (w danym lokalu lub Punkcie Informacji Manufaktury), wypełnić go i wrzucić do urny w dowolnej restauracji/kawiarni na rynku Manufaktury. Bardzo ważne, by zachować paragon(y) potwierdzający zakupy – bez tego odbiór nagrody nie będzie możliwy!
W loterii można wziąć udział wiele razy – każdą gastronomiczną wizytę w Manufakturze warto zakończyć wypełnieniem kuponu.
Oprócz imponującej nagrody głównej, wycieczki na Zanzibar dla dwóch osób, pod skrzydłami biura podróży ITAKA, do wygrania są także wartościowe karty podarunkowe Manufaktury, o wartości 1000 zł i 500 zł oraz 5 kart o wartości 100 zł.
Ogłoszenie wyników losowania odbędzie się 28 lutego o godz. 18 w Qulinarium w Manufakturze. Można będzie je śledzić online. Ze specjalnie przygotowanej urny, organizator wylosuje zwycięskie kupony – osobista obecność uczestników nie jest wymagana – zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

Pobierz regulamin loterii

*Regulamin loterii jest do wglądu w biurze Organizatora oraz w Biurze Dyrekcji i w Punkcie Informacji Manufaktury.