WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Open Poland Egurrola Dance Studio

Już w weekend 28-29 maja Egurrola Dance Studio i Manufaktura zapraszają na Open Poland – najbardziej roztańczone wydarzenie w Łodzi, na którym królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia.
 
Na rynku Manufaktury wystąpi ponad 1000 tancerzy ze wszystkich 13 szkół Egurrola Dance Studio w całej Polsce, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. hip hopie i tańcu nowoczesnym.
Młodzi tancerze ze szkoły Egurrola Dance Studio w Łodzi wystąpią w pokazach specjalnych - zobaczymy m.in. urocze 3-latki, dla których ten występ będzie debiutem scenicznym i pełne dziecięcej radości prezentacje 4-5-latków. Starsi tancerze wystąpią w takich stylach jak: taniec jazzowy i nowoczesny, balet czy commercial. Przed nami mnóstwo rozmaitych odsłon tańca, więc każdy znajdzie coś dla siebie!
Występy wszystkich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im pamiątkowe medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W czasie Open Poland nie zabraknie oczywiście tanecznych animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności!
 
Program wydarzenia:
- spotkanie z Agustinem Egurrolą
- finały solistów, duetów, małych grup i formacji z utytułowanych zespołów Egurrola Dance Studio
- bitwy taneczne
- pokazy grup z Egurrola Dance Studio Łódź
 
Więcej informacji na temat wydarzenia na www.egurrola.com
WSTĘP WOLNY!