WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Skocz na bungee

Niestety, pogoda pokrzyżowała nam plany urodzinowe. Skoki na bungee to atrakcja ekstremalna, która wymaga specjalnych zezwoleń i spełniania konkretnych obostrzeń dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom.
Ze względu na przekroczenie dopuszczalnych dla bezpiecznych skoków  warunków pogodowych (zbyt silne porywy wiatru)  odwołujemy skoki na bungee.
Pozostałe atrakcje odbędą się niezależnie od pogody, zapraszamy!


Bungee jumping - to skakanie z dużej wysokości na długiej elastycznej linie wykonanej z tysięcy gumowych włókien. 21 maja wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w Manufakturze.
Od 10 lat zupełnie bezpiecznego, ale nadal przyprawiającego o dreszcze, skoku na bungee spróbować można w Manufakturze. Tym razem ekstremalne emocje zaplanowane są na urodzinową sobotę. W tym roku dźwig wywiezie śmiałków na wysokość 80 metrów!
Jak to wygląda? Najpierw do nóg skoczka przypięta zostaje zabezpieczająca lina, później przychodzi czas na emocjonujący wjazd na szczyt dźwigu. Trzy, dwa, jeden, bungee! A potem kilka sekund lotu głową w dół, szarpnięcie i … euforia!
W zabawie mogą wziąć udział wszyscy odważni goście Manufaktury. Skakać będzie można od południa w sobotę, do późna w nocy - aż do ostatniego śmiałka. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przerwania skoków, jeśli warunki atmosferyczne zagrożą bezpieczeństwu skoczków.
Koszt skoku: 150 PLN.

Regulamin skoków