WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Plaża w Manufakturze

Manufaktura otwiera sezon plażowy z wielkim przytupem! Na rynku pojawia się uwielbiana przez łodzian plaża, a wraz z nią beach side bar w nowej odsłonie!

Plaża na stałe wpisała się w letni krajobraz Manufaktury –w tym roku po raz kolejny na rynek Manufaktury trafiło 900 ton drobnego piasku. Nie brakuje oczywiście żywych palm z gatunku Trachycarpus Fortunei, które, jak co roku, tworzą na plaży atmosferę tropikalnego wybrzeża. Na lubiących relaks i słodkie lenistwo czekać będą leżaki – klasyczne i dwuosobowe. Pojawią się też atrakcje dla aktywnych, jak choćby boisko do siatkówki. Na najmłodszych czeka już oryginalny plac zabaw w formie statku pirackiego, który co roku cieszy się wielką popularnością. Mali łodzianie mogą bawić się tam pod czujnym okiem animatorów.
Przy plaży oczywiście nie może zabraknąć baru. Nowa odsłona, czyli Beach Side, to wyjątkowe miejsce, gdzie przez całe wakacje będzie można się relaksować, a wieczorami – potańczyć. Na pewno niejedna impreza potrwa do białego rana!