WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Zagraj w statki – rywalizuj dla Fundacji Fun&Drive

Fundacja Fun&Drive kontynuuje zbiórkę, dzięki której możliwy będzie zakup wyposażenia do jedynej w Polsce kontenerowej karetki neonatologicznej. Dla fanów sportowo-motoryzacyjnej rywalizacji Fundacja przygotowała nowe atrakcje.

Do końca paździenika można brać udział w grze w statki. Specjalna plansza przedstawiająca charakterystyczną, żółtą karetkę Fundacji, jest dostępna dla graczy w budynku galerii handlowej Manufaktury, obok Punktu Informacji. Na konkursowej planszy znajduje się aż 45 000 zasłoniętych pól do gry. Na 2000 z nich znajdują się osłonki ze 101 kropkami, a pod nimi możliwe do ustrzelenia statki – 400 jednomasztowców, 200 dwumasztowców, 100 trzymasztowców, 100 statków czteromasztowych i 100 pięcio-. Aby oddać swój strzał i upolować nagrodę, wystarczy wrzucić 5 zł do puszki Fundacji, a następnie wytypować pole. Każdy ustrzelony statek oznacza nagrodę, ale także kolejne fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu do karetki – cały dochód z konkursu będzie przeznaczony na medyczny osprzęt, taki jak inkubator i inne niezbędne elementy. A co czeka na zwycięzców? 2000 voucherów o wartości 50zł na przejazd charytatywny w jednym z super aut Fundacji – w „stajni” Fun&Drive czekają m.in. Porsche, Lamborghini czy McLaren.
Dodatkowo, fani mocnych wrażeń mogą sprawdzić swoje motozdolności na profesjonalnym symulatorze jazdy, również za datkiem do puszki. Osoba, która osiągnie najlepszy czas w ciągu trwania rywalizacji, wygra 24 godziny z najnowszym Lamborghini Huracan Evo! W trakcie akcji wyniki poszczególnych zawodników można obserwować na tablicy inspirowanej wyścigami Formuły F1. Dajcie z siebie wszystko, o zwycięstwie mogą zadecydować sekundy!

Pobierz wyciąg z regulaminu konkursu