WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Leniwe Niedziele

Od 15.01 do końca lutego, wybrane restauracje na rynku Manufaktury
Wyjście z dziećmi do restauracji to świetna forma spędzania wspólnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Wspólny posiłek, ciekawa rozmowa i dobra atmosfera to klucz do udanej niedzieli. Dobrze o tym wiedzą restauratorzy Manufaktury, którzy ruszają z akcją „Leniwe Niedziele”. W jej ramach rodziny z dziećmi będą mogły nie tylko odkryć nowe smaki, ale także korzystać z atrakcji i promocji przygotowanych przez wybrane lokale. Nie zapomniano także o najmłodszych gościach – dla nich szefowie kuchni stworzyli specjalne menu, rozrywki, a nawet… zabawy z animatorami!
Które restauracje biorą udział w akcji? 
Specjalne menu dla dzieci przygotowały restauracje: Bawełna, Bierhalle, Ganesh, Kaukaz, Sphinx czy Sea Food. W Anatewce, do zamówionego dania z karty dziecięcej dostaniemy sok dla malucha gratis. Restauracje Al Dente oraz Galicja proponują dowolną pozycję z dziecięcego menu w cenie 5 zł, przy zakupie dwóch dań głównych ze standardowej karty. Warto również dodać, że dziecięce menu w tych lokalach przyjęło formę kolorowanki, co z pewnością ucieszy najmłodszych gości. Dodatkowo, w każdą niedzielę w Galicji na najmłodszych czekać będzie sympatyczna animatorka, która w kąciku zabaw będzie m.in. malować dzieciom twarze.
Co więcej? Restauracja La Vende oferuje sok dla dzieci gratis. Restauracja Yarsa przygotuje na specjalne życzenie tajemnicze danie, które zachwyci nawet najbardziej wybrednego małego gościa. W The Mexican znajdziemy menu dziecięce w zestawie z kolorowanką o tematyce meksykańskiej, a dodatkowo każdy maluch otrzyma w prezencie sok i lizaka na deser. Ponadto The Mexican przygotowała słodkie niespodzianki  dla gości, którzy odwiedzą restaurację w dniu swoich urodzin – wystarczy poinformować o tym kelnera. Lokal Pankejk proponuje w swoim menu domowe naleśniki dla całej rodziny już od 10 złotych. W poszukiwaniu promocji warto zajrzeć także do Whiskey In The Jar oraz Zielonej – te lokale oferują  danie z menu dziecięcego gratis przy zamówieniu dań głównych z regularnej karty.


Natomaist w Bawełnie do każdego dania dziecięcego sok Wekowni GRATIS. Na dzieci czeka też zabawkowa kuchnia i kolorowanki. 
W Szpulce dzieciami mają do wyboru dwa dania: makaron z sosem pomidorowym i burger z kurczakiem. Do każdego dania dziecięcego sok Wekowni GRATIS. Na dzieci czekają też super kolorowanki.
W restauracji MANURTE:

  • Dzieci do 8 r.ż. zamawiające z menu dla dzieci – nie płacą
  • Dzieci od 8 do 14 r.ż. – 50 % procent zniżki na menu dziecięce
  • Dzieci od 14 r.ż. do 18 r.ż. przy stole do 6 osób – 15 % rabatu na cały rachunek
  • Dzieci do 14 r.ż. za ‘’zjedzony obiad’’ potwierdzony przez rodziców – słodka niespodzianka (Kinder niespodzianka)

Leniwe niedziele przyniosą wiele smakowych doznań, a co najważniejsze czas spędzony z najbliższymi! Szczegóły wybranych promocji dostępne są bezpośrednio w restauracjach.