WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Strefa Kibica na Euro 2024

Jedna z największych imprez sportowych tegorocznych wakacji zbliża się wielkimi krokami – mowa o piłkarskim Euro 2024! Biało-czerwonym (i nie tylko) będzie można kibicować na najlepszej strefie kibica w mieście – wśród miękkiego piasku i egzotycznych palm na plaży Manufaktury.

W ramach piłkarskich rozgrywek, najlepsze zespoły będą walczyły o awans do poszczególnych etapów turnieju. Reprezentacja Polski, ulokowana w grupie D, ma na razie zapewnione 3 mecze, podczas których będzie walczyć o przejście dalej w rozgrywce.
Mecze Polaków, ale nie tylko, będzie można oglądać w Strefie Kibica na rynku Manufaktury. Strefa, zlokalizowana na plaży, zapewni wszystko, o czym tylko może pomarzyć kibic – wielkoformatowy ekran, wygodne leżaki i pufy, miękki piasek pod stopami, a także doskonałe zaplecze gastronomiczne – z wielu ogródków sąsiadujących z plażą doskonale widać ekran (m.in. Pizza Hut, Rebernia, Kaukaz, Hot Spoon, Seafood).
Harmonogram transmisji w Manufakturze:

  • 14 czerwca – oficjalne otwarcie i mecz Niemcy:Szkocja – g. 20.00
  • 16 czerwca – mecz Polska:Holandia – g. 15.00
  • 21 czerwca – mecz Polska:Austria – g. 18.00
  • 25 czerwca – mecz Polska:Francja - g. 18.00
  • 9 i 10 lipca – mecze półfinałowe
  • 14 lipca – mecz finałowy

*Mecze reprezentacji Polski będą imprezą masową i w związku z tym obowiązywać będą dodatkowe zasady bezpieczeństwa. Strefa zostanie odpowiednio wydzielona, a na jej teren nie będzie można wnosić własnych butelek, ani przedmiotów niebezpiecznych.
**W przypadku awansu reprezentacji Polski do kolejnych etapów Euro, wszystkie następne mecze z jej udziałem będą transmitowane w Manufakturze.