WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Joga na dachu w Manu

Zapraszamy na Jogę na dachu , czyli bezpłatne zajęcia jogi na tarasie Muzeum Fabryki w Manufakturze.  W każdy niedzielny poranek wakacji będziemy najpierw delikatne rozciągać i jednocześnie wzmacniać ciało jogą a na koniec szukać stanu pełnego rozluźnienia. Podarujcie sobie chwilę dla siebie i jednocześnie spójrzcie na Manufakturę z zupełnie innej perspektywy niż zazwyczaj. Po zajęciach jogi polecamy skorzystanie z bogatej oferty śniadań w naszych restauracjach na rynku.
Co należy zabrać: matę lub ręcznik, wygodny strój i obowiązkowo dobry humor. Jogę będziecie ćwiczyć boso.
Ćwiczenia prowadzi Joanna Skoraczyńska - instruktorka hatha yogi z piętnastoletnim doświadczeniem, która zadba o to, by każdy mógł bezpiecznie uczestniczyć w zajęciach, niezależnie od poziomu zaawansowania.
Zajęcia jogi odbywać się będą w każdą niedzielę wakacji w dwóch grupach: o godzinie 10:00 i 11:00, na tarasie Muzeum Fabryki w Manufakturze. W przypadku złej pogody zajęcia przeprowadzimy w zadaszonym miejscu, informacje wcześniej przekaże prowadząca.
Ze względu na powierzchnię, na zajęcia obowiązują zapisy a ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy są możliwe tylko na najbliższą niedzielę a zapisy na kolejną niedziele będą uruchamiane w każdy poniedziałek.
Zabierzcie ze sobą znajomych i poćwiczcie razem jogę z pięknym widokiem na Manufakturę.
 
Zapisy na zajęcia
https://evently.pl/