WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Łódź Summer Festival w Manufakturze

W ostatni weekend lipca (27-28.07) w Łodzi będzie głośno dzięki Łódź Summer Festival! W Łodzi staną 3 festiwalowe sceny – na urodzinowej mapie miasta nie mogło zabraknąć Manufaktury, wieloletniego partnera Urodzin. Na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie scena, na której zagrają: Fisz Emade Tworzywo, Mery Spolsky, Lady Pank i Oskar Cyms!
Scena w Manufakturze na Łódź Summer Festival będzie grać 27 i 28 lipca (sobota i niedziela). Line-up  jest imponujący i dobrany pod różne gusta muzyczne: w sobotę zagrają Mery Spolsky i Fisz Emade Tworzywo, a 28 lipca Oskar Cyms oraz Lady Pank.
Manufaktura kocha Łódź i od wielu lat jest dumnym partnerem obchodów urodzin miasta. Na najważniejszym, bezpłatnym, plenerowym Łódź Summer Festival, nie mogło zabraknąć i naszej sceny. Przez dwa weekendowe wieczory nasz rynek będzie tętnił wspaniałą energią i najlepszą polską muzyką.
3 plenerowe sceny, line-up jak na największych festiwalach – dla nikogo nie zabraknie atrakcji. I w taki sposób też budowany jest program sceny Manufaktury. Na Łódź Summer Festival każdy znajdzie coś dla siebie - dla młodszego pokolenia zjawiskiem będzie Oskar Cyms czy Mery Spolsky, bezkompromisowa artystka, absolutna sceniczna petarda, starsze pokolenie będzie mogło bawić się przy hitach Lady Pank, a wszystkich połączą otulające dźwięki Fisza Emade Tworzywo.

SOBOTA 27 lipca:

  • 18.30 MERY SPOLSKI
  • 20.00 FISZ EMADE 

NIEDZIELA 28 lipca

  • 18.00 OSKAR CYMS
  • 20.00 LADY PANK