WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

FUNtastyczne atrakcje dla dzieci

Do końca września Manufaktura zaprasza wszystkie dzieci na atrakcje, które aktywnie uprzyjemnią im czas. W Jazda Park czekają na dzieci i młodzież atrakcje w Arkadzie Gier (ponad 40 automatów!). Oferta Arkady Gier została wzbogacona o atrakcje dedykowane najmłodszym – automaty, które dostarczają nie tylko rozrywki, ale także edukują w zakresie ochrony środowiska i recyklingu oraz kształtują zdolności manualne.
Na rynku Manufaktury mali goście mogą skorzystać z parku trampolin (13 zł + 3 zł skarpetki antypoślizgowe za 15 minut), euro-bungee (10 zł za 5 minut), uwielbianej przez nich karuzeli wiedeńskiej (7 zł za 3 minuty), czy toru z niezwykłymi autkami (10 zł za 5 minut). Na torze można pojeździć wozem policyjnym, formułą 1, traktorem czy motorem. Pojazdy są ekologiczne i bardzo ciche. W ofercie Jazda Parku dostępny jest bilet łączony, za 25 zł, który upoważnia do wstępu na karuzelę, park trampolin i euro-bungee.
Poza tym, dzieciaki mogą skorzystać ze stałej oferty Experymentarium i pojedynków na Laserowej Arenie. Mali adepci gry w kręgle powinni zajrzeć do Grakuli, a młodzi tancerze do Egurrola Dance Studio. Moc atrakcji dostępna jest także w Jupi Parku, gdzie najmłodsi poszaleją na zjeżdżalniach i trampolinach.