WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Manufaktura koncertowo na urodziny Łodzi

W weekend 27-29 lipca szykują się huczne obchody 595. urodzin Łodzi. Z tej okazji łodzian czeka prawdziwa muzyczna uczta. Trzy dni fantastycznych, różnorodnych koncertów, z których pierwszy odbędzie się na rynku Manufaktury.
 
Urodzinowe świętowanie zacznie się w piątek, 27 lipca, wielkim koncertem na rynku Manufaktury, podczas którego wystąpią Patrycja i Przyjaciele. Patrycja Markowska zaprosiła Małgorzatę Ostrowską, Artura Gadowskiego, Roberta Gawlińskiego, Tomsona, Barona oraz zespół Afromental. W ponad dwugodzinnym koncercie usłyszymy wszystkie najważniejsze przeboje artystów.
To jednak nie koniec urodzinowych atrakcji. W sobotę (28.07) na rynku Manufaktury, dwukrotnie zostanie pokazany, uwielbiany przez łodzian spektakl „Szalone Nożyczki”, wystawiany przez Teatr Powszechny w Łodzi.
 
Patrycja i Przyjaciele – to projekt muzyczny, który zrodził się z sympatii i pasji wspólnego grania. Patrycja Markowska zaprasza do wspólnych występów muzyków, z którymi przyjaźni się od lat i z którymi dobrze czuje się na scenie. Projekt odnosi sukcesy, nie tylko dlatego, że biorą w nim udział jedne z najbardziej znanych i lubianych gwiazd polskiej muzyki. Łączącą ich przyjaźń i zamiłowanie do wspólnego grania widać, a przede wszystkim słychać, gdy pojawiają się na estradzie.
 
Na koncerty, które odbędą się w sobotę i niedzielę (28 i 29.07) na placu Wolności, zaprasza Łódzkie Centrum Wydarzeń. Wystąpią: Roisin Murphy, Ania Dąbrowska, The Dumplings, Otsochodzi, Quebonafide, Ørganek, LemON i SONAR.