WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Trenuj z policją

Jak się zachować podczas niespodziewanego ataku? Jak się bronić i jak obezwładnić napastnika? Tego wszystkiego będzie się można nauczyć podczas bezpłatnych warsztatów na plaży Manufaktury, prowadzonych przez łódzkich policjantów.
 
W każdy czwartek, od 23 sierpnia do końca września, policyjni instruktorzy taktyk i technik interwencji z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, będą uczyć metod samoobrony. Swoimi doświadczeniami podzieli się między innymi sierż. sztab. Marta Mysur, Mistrzyni Świata w Taekwondo. W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat, niepełnoletni będą mogli przystąpić do zajęć za zgodą rodziców lub opiekunów. Poza nauką technik samoobrony, funkcjonariusze podpowiedzą też jak dbać o sprawność fizyczną. Dla uczestników zajęć przewidziano nagrody. Podczas warsztatów będzie też można dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy policji, przy plaży obok restauracji Bierhalle pojawi się stanowisko informacyjne naboru do służby w policji.
Warsztaty będą się odbywały w każdy czwartek od 23.08 o godzinie 17. Zajęcia będą trwały około godziny. Udział w treningu jest bezpłatny.