WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Manufaktura w NIEMAPIE

Brama Manufaktury, Muzeum Fabryki, Experymentarium, Tyrolka, karuzela wiedeńska, kino, plaża, lodowisko, czy też ścianka wspinaczkowa – tak Manufakturę widzą twórcy NIEMAPY – najbardziej niezwykłej mapy na świecie!

Ta niecodzienna mapa kierowana do dzieci i ich rodziców to niezwykły, kolorowy i inspirujący przewodnik po mieście – Manufaktury po prostu nie mogło w nim zabraknąć. Nowe wydanie łódzkiej NIEMAPY pod tytułem „NIEMAPA Łódź Jeszcze Bardziej Galanta” to odświeżone wydanie popularnego przewodnika dla rodzin, który od kilku lat pomaga na nowo odkrywać miasto. Opisuje zarówno miejsca znane dzieciom, jak i te mniej oczywiste, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer i zwrócenia uwagi na dzieła sztuki oraz urodę architektury. W zabawny sposób, oparta na graficznych pomysłach, przedstawia najważniejsze miejsca, lokalną kulturę, kuchnię, charakterystyczne słowa i ciekawostki, a dzięki grom, zagadkom i ciekawym wyzwaniom zachęcają do aktywne poznawania miasta.
Na serię „NIEMAPA” składa się już 14 przewodników stworzonych przez zespół Mamy Projekt. Wszystkie powstały w procesie współpracy z mieszkańcami, dzięki czemu polecają tylko sprawdzone miejsca. Wysmakowane ilustracje studia graficznego Ładne Halo sprawiają, że przewodnik inspiruje do długich spacerów.