WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Lodowisko w Manufakturze

Zapraszamy na lodowisko w Manufakturze. Ta plenerowa atrakcja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród łodzian i turystów. Nic dziwnego – potężna dawka ruchu i endorfin, przydaje się przez całą zimę!

Na wszystkich chętnych do kręcenia piruetów, spiral czy innych skomplikowanych akrobacji czeka 600 m2 lodowej tafli. Łyżwiarstwo to dla wielu nie tylko sport, ale przede wszystkim sposób spędzania czasu w gronie najbliższych. To okazja do oderwania się od codziennych obowiązków, cieszenia się spotkaniami z przyjaciółmi i rodziną oraz przedświąteczną atmosferą…
Nic więc dziwnego, że co roku ta atrakcja cieszy się niesłabnącą popularnością wśród gości Manufaktury. Na tafli lodowiska może jednocześnie przebywać 120 osób.
Lodowisko jest czynne codziennie, w godzinach otwarcia galerii handlowej Manufaktury, czyli od godz. 10 do 22, a w niedzielę do 21. Ostatnie wejście jest możliwe na godzinę przed zamknięciem.
Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 -17.00 jest godzinna przerwa techniczna, dlatego wejście jest możliwe najpóźniej o 15:00. W weekend przerwy są dwie o godz.14-15.00 i 18-19.00 (bilety są godzinne).

Wypożyczenie łyżew to koszt 7 zł, dla tych, którzy swoje łyżwy mają, godzina jazdy kosztuje 7 zł. Wypożyczenie chodzika do jazdy na łyżwach - pingwina, to cena 10zł, a przechowanie bagażu - to 3zł.
Ruszy również punkt ostrzenia łyżew.
Największe w Łodzi lodowisko pod chmurką będzie czynne codziennie, również w Święta, niedziele niehandlowe i Nowy Rok.