WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 10:00-22.00

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Hair Project Polska

Usługi

KONTAKT

42 634 85 15

Hair Project Polska

Oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie. Nasz starannie dobrany personel, dzięki intensywnym szkoleniom i wieloletniemu doświadczeniu w pracy na najwyższym poziomie, pomoże Ci odkryć Twój własny styl. Przy filiżance kawy, relaksującej muzyce, tworzą się nowe relacje, zaufanie, dialog i zrozumienie - powstaje...
Przekonaj się jak może być inaczej.

Jesteśmy salonem należącym do światowej marki. Wszelkie nowości i innowacje trafiają do nas prosto z Paryża, gdzie tworzone są kolekcje, będące naszą inspiracją w kreowaniu indywidualnego wizerunku każdej klientki.
Cechuje nas wysoki standard wykonywanych usług oraz... nastaw się na nowe doznania, sama odczuj różnicę.
Koloryzacje wykonujemy technologią L`OREAL PROFESSIONNEL - jesteśmy pierwszym salonem w Łodzi, który wprowadził innowacyjną koloryzację INOA
Wykonujemy poprzedzone szczegółową diagnozą pielęgnacje skóry głowy i włosów. Szczególnie polecamy rytuały KERASTASE - masaż, odprężenie a przede wszystkim niesamowity efekt w poprawie struktury włosów gwarantowany.
By utrzymać piękne i lśniące włosy pomagamy dobrać, w zależności od potrzeb, kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów w domu.
 

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY