WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 10:00-22.30

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Mennica Złota / Kantor

Usługi

KONTAKT

728 954 894

manufaktura@mennicazlota.pl

Mennica Złota / Kantor

MENNICA ZŁOTA jest jedną z flagowych marek spółki Inwestycje Alternatywne Profit SA, wieloletniego lidera na polskim rynku metali szlachetnych. Zajmujemy się detaliczną i hurtową dystrybucją złota i srebra inwestycyjnego, monet kolekcjonerskich oraz brylantów inwestycyjnych. Naszymi partnerami są największe mennice świata (PAMP, Perth Mint, Royal Canadian Mint) i największe instytuty gemmologiczne.
W naszym salonie w Manufakturze oferujemy Państwu szeroki wybór produktów inwestycyjnych i kolekcjonerskich najbardziej renomowanych producentów na świecie.

Ponadto, zachęcamy do skorzystania z naszych usług:

SKUP ZŁOTA I SREBRA
Jako pierwsi w Polsce wyposażyliśmy swoje oddziały w spektrometry Olympus GoldXpert. Dzięki najnowocześniejszej technologii złote i srebrne przedmioty wyceniane są z dokładnością niemożliwą do osiągnięcia nawet przez najbardziej doświadczonych specjalistów. Analiza kruszcu odbywa się na oczach Klienta, a jej niezależny wynik widać czarno na białym. Wszystkim Klientom zapewniamy bezpłatną analizę, precyzyjną wycenę i gotówkę od ręki.

KANTOR WYMIANY WALUT
Zainteresowanych wymianą walut zapraszamy do skorzystania z usług naszego kantoru. Na odwiedzających czekają zawsze atrakcyjne ceny i hurtowe kursy wymiany. Dodatkowo Klientom kantoru oferujemy szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne Western Union.
 

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY